Ak Sağlık Özel Sağlık Sigortası

Ak Sağlık Özel Sağlık Sigortası

Ak sigorta da tarafından hazırlanan Ak Sağlık Özel Sağlık Sigortası Sağlığınız Tam Koruma Altında. Bize 0312 277 24 37 , 0312 911 35 95 ve 0553 465 1 800 nolu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Aksağlık Tam Size Göre!

Aileniz veya sizin için, farklılaşan ihtiyaçlara kolay çözümler bulabileceğiniz ak sigortanın yeni sağlık dünyası sizleri bekliyor. Sağlık sigortası ile sağlık çözümlerine kolayca ulaşabilmeniz için 4000’i aşkın anlaşmalı kurum seçeneği ve birbirinden farklı poliçe planları ile ihtiyacınıza uygun ayrıcalıklar sunuyor.
Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili Ya Bir Şey Olursa yazımızı da okuyabilirsiniz

ak sigorta
Aksağlık Özel Sağlık Sigortası

Ak Sağlık ile Neler Güvende, Neleri Kapsar?

Ak sağlık Planları

Ailem

Sizin ve ailenizin tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak üç ayrı paket ile hazırlanan Ak Sağlık Yatarak Tedavili Plan, Standart Plan ve Ailem Plus ile tanışmanızın tam zamanı.

Çocuğunuz İçin

Çocuklarınızın sağlıklı bir hayata başlangıç yapması için çocukluk ve koruyucu aşılarının yanında 0-18 yaş arası yatarak ve ayakta tedaviler de Ak Sağlık’tan. 

Yeni Bir Hayat

Yeni bir başlangıç için Türkiye’nin en seçkin hastanelerden hizmet alma ayrıcalığı ile ve bir sonraki yıl ek maliyet ödemeden poliçeyi yenileme avantajı seni bekliyor.

VIP Hizmetler

Bir seyahat severin sağlık dostu olan Aksağlık sigortası , VIP paketiyle de yurt dışında yaşayabileceğiniz sağlık sorunlarında da daima yanınızda

Teminatlar

Ambulans Hizmeti

Sigortalının, sigorta kapsamında acil durum olarak kabul edilen vakalardan birini yaşaması halinde, tedavi için sağlık kurumuna ulaşabilmesini sağlayacak hava, deniz ve kara ambulansı masrafları, ak sağlık sigortası teminatı kapsamındadır.

Ameliyat Masrafları

Sağlık sigortası teminatı kapsamında olan ameliyatlarda tüm ameliyathane masrafları ve anestezi malzemeleri ve doktor ücreti poliçenizden karşılanır.

Oda ve Yemek Masrafları

Yatarak tedavilerde hastanede kalma süresi boyunca oda ve yemek masrafları, teminat kapsamındadır.

Yoğun Bakım Teminatı

Yoğun bakım ünitesinde uygulanan tedavilerin masrafları, sağlık sigortası kapsamında değerlendirilir.

Rehabilitasyon Masrafları

Sigortalının yatarak tedavi teminatı kapsamında gerçekleşmiş tedavisi ile ilgili rehabilitasyon giderleri, teminat dahilindedir.

Ayakta Tedavi Doktor Muayene Masrafları

Tahlil, röntgen, MR, tomografi, sintigrafi, koruyucu hekimlik, fizik tedavi gibi ayakta tedavi masrafları, sağlık sigortası kapsamında değerlendirilir.

Laboratuvar

Teminat kapsamındaki rahatsızlıklarla doğrudan bağlantılı olan hastalığın teşhisi ve tedavisi için yapılan laboratuvar testleri, ilaç giderlerine ait masraflar, teminat kapsamındadır.

İlaç

Ayakta ve yatarak tedavide teminata dahil olan hastalıklarda ilaç harcamaları, sigorta tarafından karşılanır.

Görüntüleme Hizmetleri

Teminat kapsamındaki bir hastalığın teşhisi için tıbben gerekli görülen radyolojik tetkikler, ultrasonografi, mamografi, ilaçlı ve ilaçsız grafiler, EKG, Eforlu EKG, odyometri, EMG, ürografi, sintigrafi, doppler ve benzeri görüntüleme giderleri ile bu işlemler esnasında kullanılan ilaç masrafları teminat kapsamında değerlendirilir.

dogum sigortası
dogum sigortası

Hamilelik ve Yenidoğan Testleri

Hamilelik döneminde yapılacak tetkik, tedavi ve muayene giderleri ile yenidoğan bebek testleri, teminata dahildir.

Ücretsiz Hizmet ve Avantajlar

Yenilikçi Teminat Paketleri

Senin ve ailenin sağlık ihtiyaçlarına çözüm sunan teminatlarıyla farklı paket seçenekleri Aksağlık’ta.

Aileniz İçin Tek Bir Poliçe

Aile bireylerinin farklılaşan ihtiyaçlarına göre farklı paketleri tek poliçe altında toplama ve 18 yaş altındaki bireylerin, ebeveynlerinden bağımsız tek başına sigortalanabilme avantajı da düşünüldü.

Geniş Anlaşmalı Kurum Ağı

Senin için en pratik çözüm düşünüldü, Türkiye’nin tam 71 iline yayılmış 4000’i aşkın kurumdan hizmet alabilme kolaylığı sağlandı.

Ücretsiz Check-Up

Muayene ile kardiyolojik, radyolojik tetkik ve laboratuvar tetkiklerini içeren kapsamlı hizmet sayesinde sağlığını güvence alma imkânı da seninle.

Doğum Teminatı Bekleme Süresi*

Hamilelik ve doğum giderlerini, isteğe bağlı olarak sadece 5 aylık bekleme süresi ile alma imkânı teminat kapsamında.

Hamilelik ve doğum giderleri, isteğe bağlı olarak sadece 5 aylık bekleme süresi ile alınabilir.* Üstelik Aksağlık Yenihayat ile ek maliyet olmadan yenileme avantajı var!

*Doğum Teminatı hak edişi ile ilgili detaylar için Aksağlık Sigortası Özel Şartlar, madde 3’ü inceleyebilirsiniz.

Limitsiz Doğum Teminatı

Limitsiz veya limitli doğum teminatı seçeneklerine uygun paketlerle doğum heyecanını keyifle yaşama imkânı Ak sağlık avantajlarına dahil.

Hasarsızlık İndirimi

Yatarak tedavili planlarda poliçenin kullanılmaması halinde, ilk yıl %10, ikinci yıl %20 oranıyla poliçe indirimi Aksağlık’ta.

Online Doktor, Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Sigorta süresi boyunca ücretsiz olarak 14 farklı branşta doktor ile görüşmeli sağlık danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerinin biri veya her ikisinden toplamda altı defa, diğer branşlarda ise sınırsız olacak şekilde görüşme hakkı vardır. Bu hizmetten yararlanmak için ak sigorta web sitesinden veya 444 27 27 Ak Sigorta çağrı merkezimizden bize ulaşarak, görüşmek istediğiniz uzman doktor ile randevu oluşturabilir, sonrasında dilediğiniz yerden canlı bağlantı ile online görüşme yapabilirsiniz.

 • Çocuk Hastalıkları
 • Kadın Hast. Ve Doğum
 • Beyin Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz
 • Genel Cerrahi
 • Ortopedi
 • Dermatoloji
 • İç Hastalıkları
 • Aile Hekimi
 • Acil Tıp
 • Yoğun Bakım (Anestezi)
 • Psikolog
 • Diyetisyen