allianz sigorta
Allianz Sigorta

Allianz Kasko
Allianz Trafik Sigortası
Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Allianz Sağlık Sigortası
Allianz Konut Sigortası
Bireysel Emeklilik
ve dahası bir çok sigorta ürünü için

Allianz Sigorta Sigorta 97 Yıldır Hayatınızın Her Anında

Allianz Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası ile muhtemel bir kazada diğer araca veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararları zorunlu masraflar doğrultusunda güvence altına alıyoruz.
Standart trafik teminatlarına ek olarak, isteğe bağlı Mini Onarım, Yol Yardım, İhtiyari Mali Mesuliyet ve Ferdi Kaza ek teminat ve hizmetlerini alabilir ve Allianz ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 

Allianz Kasko

Allianz Tüm Oto Kasko ile aracınız her türlü riske karşı aşırı güvencede. Geniş servis ağı ve kasko sigortası teminatları ve 97 yıllık tecrübe ile Allianz Kasko aracınızı tam koruma altına alır.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sizin ve ailenizin sağlık giderlerini Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile tamamlıyoruz. Sgk anlaşmalı özel hastane kurumlarda geçerli Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ayakta 10 kez ve yatarak sınırsız tedavilerinize fark ücreti ödemeyiz. Üstelik %25 e varan aile indirimi ile

Allianz İşyerim Sigortası

Allianz İşyerim Sigortası ile işyerinizi ve işyerinizde bunulan tüm muhteviyatı da poliçenize dahil edilerek yangın, hırsızlık ve sel / su baskınından; iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz

Allianz Yuvam Sigortası

Allianz yuvam sigortası ile evinizi ve dilediğiniz takdirde içindeki eşyalarınızı, yangından hırsızlığa , depremden cam kırılmasına veya su baskınına, kadar birçok riske karşı güvence altına alın. Üstün asistans hizmetleri ile yalnız kalmayın

Allianz Bireysel Emeklilik

Allianz bireysel emeklilik ile geleceğinizi maddi olarak teminat altına alın. Ufak tasarruflarla birikimlerinizi yönetin.

Allianz Geri Ödeyen Yaşam Sigortası

evdikleriniz güvende, primleriniz iade!
Geri Ödeyen Yaşam Sigortası ile belirlenen süre sonunda vefat gerçekleşmez ise tüm primleri ödemeniz kaydıyla paranızı geri alabilirsiniz. Sigorta süresi boyunca  yatırdığınız primlerle sevdiklerinizi güvence altına alırsınız.

Allianz Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

Tüm Allianz Sigorta Anlaşmalı Kurumlara buradan ulaşabilirsiniz.