dar kasko

Allianz Sigorta Dar Kasko Nedir?Allianz Sigorta Dar Kasko Teminatları Nelerdir?

Allianz sigorta, kasko sigortası seçenekleri ile aracınızın güvenliğinin en iyi biçimde sağlanması için alternatif fırsatlarla sağlanmaya devam ediyor. Allianz sigorta Dar kasko sigortası, ana teminat grupları içinde yer alan teminatların bir kısmının, ekonomik fiyatlarla sunulmasını sağlar.

Allianz Sigorta güvencesi ile sunduğumuz dar kasko, kişiye özel avantajları ve ek hizmetleri sayesinde son derece önemli teminatları içermekte. Allianz dar kasko paketleri tercihlerinize göre özel olarak belirlenebilir.

Allianz kasko sigortası kapsamın ile hesaplı fiyat avantajları ile sağlanan dar kasko, sizi ve aracınızı belirli risklere karşı güvence altına alan sigorta türüdür. Zorunlu trafik sigortasından farklı olarak, zorunlu olmamasına rağmen kasko sigortası maddi ve manevi açıdan olası pek çok riske karşı koruma sağlar.

01.04.2013 tarihinden itibaren yasal olarak ülkemizde uygulanan 4 farklı kasko çeşidinden biri olan dar kasko, ana teminat unsurları içinde yer alan güvencelerin sadece bir kısmını kapsayan sigorta çeşidi olarak tanımlanmaktadır.

Sigortanın 3000 Yıllık Tarihi
Sigortanın bir sektör haline gelmesinden binlerce yıl önce insanların sigorta ihtiyacı oluşmaya …
Kasko Sigortam Yokken Ben
Kasko sigortam yokken ben. Yıllardır çalışıyorum ve en sonunda bir araba alma …
Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında 5 Seçim Yöntemi
Doğru Acente ve Sigorta Şirketi Seçmek Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında 5 Seçim Yöntemi …
Kasko Sigortasında Yer Alan 15 Teminat
Kasko Sigortasında Yer Alan 15 Teminat hakkındaki yazımız ile Kasko sigortası hakkında …

28 Sigorta şirketinden en iyi teminat ve fiyatlar

İdeal Sigorta olarak acenteliğini yaptığımız 28 sigorta şirketinden ihtiyacınız olan sigorta için size en iyi teminat ve fiyatları sunuyoruz. 100 + çalışanı ile daime 7/24 hizmetle sizinleyiz

Allianz Sigorta Dar Kasko Nedir?
Allianz Sigorta Kasko
Allianz Sigorta Trafik Sigortası
Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası