Anadolu Sigorta Türkiye’nin en eski sigorta şirketlerinden biridir. Bir İş Bankası iştiraki olan Anadolu Sigorta, geniş ürün yelpazesi ile hem teminat hem de fiyat olarak sizlere fırsatlar sunmaya devam ediyor.

1983 Yılında paket sigorta sistemi ile Türk Sigorta sektörüne öncülük eden Anadolu Sigorta, sektörde öncü olmaya devam ediyor.

Anadolu Sigorta Sınırsız Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası teminatlarına ek olarak alınan teminatlar ile trafik sigortanızı sınırsız hale getirebilirsiniz. Kaza mali sorumluluklarınızdan sınırsız imm teminatı (artan mali sorumluluk) ile kurtulun.

Anadolu Sigorta Tam Bakım Trafik Sigortası Nedir?

Trafik Sigortası Çekici Hizmeti

Zorunlu Trafik Sigortası bir kaza sonucunda diğer araç ve sürücüsü ile üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigorta türüdür
Tam Bakım Trafik Sigortası ile bu ürünün teminatlarına ek olarak, Anadolu Mini Onarım Hizmeti’ nden faydalanabilirsiniz ve aracınızda oluşabilecek bakım ihtiyaçlarınızı ise Auto King’ de bedelsiz olarak giderebilirsiniz*.

Anadolu Sigorta Kasko

Kasko paket poliçelerinin mucidi Anadolu Sigortadan genişletilmiş kasko ile aracınız hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.
Anadolu Sigortanın Her Araca ve Araç Sahibine Göre Kasko çeşitleri var.

Anadolu Sigorta Hesaplı Kasko

kasko

Hesaplı Kasko Sigortası ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar ve hususi otomobiliniz ve yolcu taşıyan maksimum 7 koltuk kapasiteli olan glass van tipi kamyonetiniz için daha hesaplı olan hesaplı kasko ürünü seçebilirsiniz. Tüm araç markaları için özel oluşturulmuş kasko sigortası ürünümüzdür.
Tüm hizmetlerini şirketimizle anlaşmalı özel servislerden almak isteyenler Hesaplı Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı özel servis istasyonunda aracınızı tamir ettirirsiniz

Anadolu Kasko Teklif

Anadolu Sigorta dan kasko teklifi almak ve aracınızın kaskosunu yaptırmak için bize ulaşın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anadolu Sigorta

tamamlayısı sağlık sigortası

600 den fazla SGK anlaşmalı özel hastane ve kurumda geçerli Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ister ayakta ( Yılda 10 Kez) ve ister yatakta tüm tedavileriniz için ücret ödemezsiniz.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum

Tamamlayıcı sağlık sigortanıza doğum teminatı ekleterek, doğumunuzu anlaşmalı sağlık kuruluşlarında gerçekleştirebilirsiniz. Hem sağlık sigortanız hem de doğum teminatınız Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızla birlikte uygun fiyatlarla.

Anadolu Sağlık Sigortası Fiyatları

Özel sağlık sigortaları ortalama yaş, cinsiyet ve diğer faktörlere göre değişmekle birlikte 2.500 TL den 35.000 TL ye kadar fiyat aralığı ile Anadolu Sigortadan

Anadolu Sigorta Kasko Kesaplama

ankara-sigorta-pert-kasko

Aracınızın kasko fiyatı öğrenmek için bize 0553 465 1 800 ve 0312 277 24 37 numaralı telefonumuzdan ulaşarak yada teklif formumuzu doldurarak 5 dk içinde öğrenebilirsiniz

Kasko Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Kasko poliçesinde sınırsız artan mali sorumluluk teminatı var. Ayrıca geniş teminatları ve üstün asistans hizmetleri ile aracınızla yolda kalmayın

Anadolu Sigorta Teklif Al

Anadolu sigortanın tüm ürünleri için bize ulaşarak teklif alabilir ve poliçenizi onaylatabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Konut Sigortası Nedir?

konut-sigortasi-nedir

Anadolu Konut Paket Sigortası, ev ve içindeki eşyayı yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı ve kişiye özel bir paket sigorta ürünüdür
Evin oturulamaz hale gelmesi ile kiracı taşınmak zorunda kalabilir; ev sahibi kira gelirinden mahrum olabilir. Taşınma ve enkaz kaldırma giderleri de büyük bir külfet oluşturabilir. İşte konut poliçesi bu gibi durumlarda hayatınızı kolaylaştıran ve cebinizi ve evinizi koruyan bir sigortadır.