atlas sigorta
Karavan Trafik ve Kasko Sigortası

Karavan Trafik Sigortası
Karavan Kasko Sigortası
Diğer Sigorta Şirketlerine Göre %50 ye varan fiyat avantajı için bize ulaşın

Ankara Sigorta Karavan Sigortası<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">3</span> min read</span>
karavan sigortası

Ankara Sigorta Karavan Sigortası3 min read

Ankara Sigorta Karavan Sigortası ile Motokaravanızı en uygun fiyatla sigortalıyoruz.

Ankara sigorta Karavan sigortası ile zorunlu trafik sigortanız İdeal GRP sigorta güvencesi ile, zorunlu trafik sigortasında olması gereken tüm teminatlı karşılarken, en iyi fiyata poliçenizi onaylıyoruz. % 60 ye varan indirimlerle poliçeniz bizden.

Bize Ulaşın

Hemen teklif almak için tıklayınız veya motokaravan ruhsatınızı 0553 465 1 800 nolu whatsapp hattımıza gönderin.

karavan-sigortasi
karavan-sigortasi

Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Zorunlu Trafik Sigortası, devlet tarafından tüm motorlu araç sahiplerine tarafından yapılması zorunlu bir sigorta ürünüdür. Motokaravan da bu sınıftadır.Sorumluluk sigortaları branşı içerisinde yer alır ve 3. şahıslara vereceğiniz zararları güvence altına alır.

Daha net olarak , Trafik Sigortanız aşağıdaki durumlarda devreye girecektir:

  • Kaza yapmanız halinde karşı aracın hasarını karşılamak için,
  • Karşı araçta bulunan bir veya birden çok kişinin yaralanması veya ölümü sonucu ortaya çıkacak tedavi ve diğer giderlerinde kullanılmak üzere,
  • Kazaya başka bir araç karışmasa da etrafa, sokak hayvanlarına veya bazı şeylere zarar verilmesi halinde ortaya çıkan masraflar için.

Trafik Sigortası teminatları sabit ve limitlidir. Söz konusu limitler her yıl Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenir, her araç türü için (otomobil, kamyonet, otobüs, motokaravan vs.) teminatlar farklılaşır.

Tarihten Bir Karavan

Trafik Sigortaları Türkiye sınırları dahilinde 1 yıl süreyle geçerlidir ve her poliçe 12:00’de başlar ve 12:00’de sonlanır. Zorunlu Trafik Sigorta süresi sona ermiş ve yenilenmemiş poliçeler ve(ya) sigortası olmayan araçlar tespit edildikleri anda trafikten men edilirler.

Ankara Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Araç Trafik Sigorta hesaplamaları sigorta şirketlerince serbest tarifeye göre yapılır. Yani teminatları sabit olan Zorunlu Trafik Sigortası fiyatları her şirkette farklı olabilir. Size 28 sigorta şirketinden en iyi fiyatları veriyoruz.Bu noktada devreye sigorta şirketlerinin risk hesaplamaları girer ve aracınızın yaşı, markası, modeli gibi değişkenlere göre fiyatlama yapılır.

Ankara Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulaması Yapılabilir mi?

Zorunlu Trafik Sigortası sorgulaması Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından hizmete sunulan Tramer’den yapılabilir. Aynı zamanda Tramer, kasko sigorta sorgulaması, trafik prim karşılaştırması, kaza tespit tutanağı sorgulaması gibi online hizmetleri de sunar. Araç sahipleri tarafından sıkça kullanılan Tramer’de Trafik Sigorta sorgulamanızı Plaka ve T.C. Kimlik Numarası veya sigorta poliçe bilgilerinizle kolayca yapabilirsiniz yad bu sorgulamaları sizin adınıza biz yapabiliriz.