Atlas Sigorta Karavan Kasko ile Karavanınız tam koruma altında

Eğer sizde, topluluklardan uzak, karavan ile tatil yapmayı seviyorsanız , Atlas karavan kasko sigortası ile karavanızı koruma altına alabilirsiniz.

Karavanan ile tatil yaparken, hem doğa ile başbaşa kalmak,hemde evimizin konforunu tatile taşımak asıl amacımız. Birazda sessiz ve sakin bir ortamda yalnız kalabilmek.

Her zaman ve her yerde olduğu gibi , bütün bu isteklere rağmen maalesef çeşitli riskler de bizimle beraber seyahat ediyor ve bizimle birlikteler.

Bu riskler nedeni ile tatilimiz yarıda kalabilir ve çıktığımız tatil bir kabusa dönüşebilir.

  • Karavanımızın başka bir araçla çarpışması
  • Hırsızlık
  • Yangın
  • Deprem Riski
  • Terör ev Diğer 3. Şahısların Harketleri
  • Dolu
  • Fırtına
  • Aracın Arızalanıp Yolda Kalması
  • Sel

Bu riskler uzayarak devam eder. İşte tam bu noktada Atlas Sigorta Karavan Kasko Sigortası devreye giriyor.

Atlas Sigorta Karavan Kasko Sigortası ile tüm riskleri üzerimiz alıyor ve karavanınıza tam koruma sağlıyoruz.

Karavanınız için kasko teklifi almak ve poliçenizi yaptırmak için hemen bize ulaşın.
0553 465 1 800
0312 277 24 37
0312 911 35 95

Poliçenizi onaylıyor ve size hemen ulaştırıyoruz

Ücretsiz Teklif Alın
Tüm Taleplerinizi Bize İletebilirsiniz
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız

Karavanla kendinizi ve hayatınızı dönüştürün

Atlas Karavan Kasko

KARAVAN:KARAVAN BÖLÜMLERİ:

Mutfak Bölümü:Başlangıç seviyesi: Ocak, Lavabo, Buzdolabı, Dolap ve çekmeceler,Orta Seviye; Bulaşık makinesi, Fırın, Mikro Dalga Fırın, derin dondurucu v.s.

Banyo Bölümü:Başlangıç Seviyesi: Tuvalet, Duşa kabin, Lavabo, DolaplarOturma Bölümü:Başlangıç Seviyesi; Koltuklar, Masa, Döner sürücü ve copilot koltukları, klima,TV,Orta Seviye;

Multimedya oynatıcılar, Dış TV ünitesi vb.

Yatak Bölümü:Başlangıç Seviyesi; Yatak, Dolaplar, Havalandırma,Genel Ortam:Başlangıç Seviyesi; Temiz Su tesisatı, Hidrofor, Beyaz Su deposu, Pis Su tesisatı,Gri ve Siyah depolar, Isıtıcı Kombi yada webasto ile şofben, Elektrik Tesisatı,Güneş Panelleri, Jel Aküler, Invertör, Uydu anteni, Uydu alıcısı, Açılır Tente,Salınımı engelleyici süspansiyon yastıkları, Hidrolik sabitleyiciler vb.

Teminat kapsamı:Teminat Motor karavan türü için verilecektir. Çekme Karavanlar teminat haricidir.İki türlü kullanıma imkan veren poliçe türü:1 Bireysel kullanımlar için;Ruhsat kaydı yapılan Özel Amaçlı Taşıtlar (Motor Karavan) ile ruhsat kaydı olmayan ancak karavan olarak kullanılan kamyonet ve minibüslere de teminat verilebilecek.

Araç tüzel kişi ik adına kayıtlı dahi olsa ticari amaçla kullanılmadığı takdirde teminat verilebilecektir. Fiyat avantajı için isteğe bağlı muafiyet seçeneği bulunmaktadır.

2 Kiralama yapılan karavanlar için;Kullanım şekli motor karavan olan araçların(Kamyonet-minibüs-özel amaçlı taşıt(motor karavan)kiralık olması durumlarını kapsar.

Rent a car olarak kullanılan karavanlarda muafiyet zorunlu olup,muafiyet seçenekleri ; 2 TL-3.000 TL-5.000 TL-10.000 TL veya araç+aksesuar toplam sigorta bedeli üzerinde %2 -%4 olarak belirlenmiştir.

Ürün Teminat İçeriği:-

250 bin lira limitle İhtiyari Mali Mesuliyet teminatı sağlanmaktadır.-Yurt dışı teminatı seçeneği bulunmaktadır.-Arıza veya kaza halinde yol yardım hizmeti sunulmaktadır.

-Araç yaşı 15 yaşa kadar olan araçlarda teminat verilmektedir.-Araç bedeli ile sınırlı olmak üzere karavanda bulunan donanım ve aksesuar için teminatverilmektedir.

-Karavana özel mini onarım hizmet paketi sunulmaktadır.Plastik Depo Tamiri Araçların plastik su depolarında (Gri Depo, Siyah Depo ve Temiz Su Deposu) oluşan, deponun dış yüzeyindeki RS Servis Hizmetleri tarafından teknik olarak onarılabilir bulunan yırtık, kopuk, çatlak, deformasyon, eksik parça gibi deponun komple değişmesine sebep olan hasarlar “Plastik Depo Tamiri” yöntemiyle garantili olarak tamir edilir.

Tente Yama Tamiri Araçların tentelerinde meydana gelebilecek 10 cm çapa kadar RS Servis Hizmetleri tarafından teknik olarak onarılabilir bulunan yırtık ve kopukların tente tamir kiti ile yama ve/veya dikiş yöntemi ile tamir edilmesi işlemidir.

Su Deposu Temizliği Depo içinde oluşabilecek kireç, biofilm ve mikro organizmalardan arındırma işlemi aşağıdaki şekilde yapılır.1 Depo sökülerek veya özel su pompaları ile içerinde hiç su kalmayacak şekilde boşaltılır.

2 Depo tüm yüzeyleri 180 bar tazyikli su tabancası ile yıkanır.3 Daha sonra dezenfekte ilacı olan BERILON SANITE ile dezenfeksiyonu yapılır.4 Tekrar tazyikli su tabancası ile yıkanarak temiz bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir.

Klima Bakımı Sağlıklı bir ortam, temiz ve uygun bir hava ısısı yakalamak için klimada yılda bir defa olmak üzere Ses, Gaz, Koku vs. kontrollerinin yapılarak, klima iç aksamının polen, toz ve değişik kirlerden tamamen arındırılma işlemidir. Arıza ve parça değişimleri hizmete dahil değildir.