Bir sigorta acentesi olarak 28 sigorta şirketini sunduğu tüm sigorta ürünlerini ihtiyaçlarınız ölçüsünde sizlere uygun prim ve teminatlarla sunuyoruz.

Bir İdeal Sigorta Acentesi

Türkiye de sigorta sektöründe yaklaşık olarak 16.000 acente ülkemizin her yanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için hizmetimizde.

Bizde bu sigorta acentelerinden biri olarak, Türkiye’nin bütün şehirlerine tüm sigorta branşlarında poliçeler üretiyoruz

Sigorta Acentesi Ne İş Yapar?

Bir sigorta acentesi , acenteliği yaptığı sigorta şirketinin temsilcisidir.Sigorta firmalarının oluşturduğu ürünlerin tanıtımını yaparak bu ürünleri acenteliği yaptığı sigorta şirketi adına müşterilere ulaştır.

Bir İdeal Sigorta Acentesi Hangi Sigorta Şirketleri ile Çalışıyor?

Geniş şirket ağımız ile en uygun sigorta poliçesini sizin için araştırıyor ve size tam koruma sağlıyoruz.

Acentelik ağımızda hayat ve hayat dışı branşlarda 32 sigorta şirketi vardır ve bu firmaları temsil ediyoruz.

sigorta-sirketleri
sigorta-sirketleri

Sigorta Acentesi Olarak Hangi Ürünleri Sunuyoruz?

Ürün yelpazemiz acenteliğini yaptığımız şirket sayısı ile eş değer olarak oldukça geniştir. Yüzlerce ürüne bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz. Bir sigorta acentesinde aşağıdaki saydıklarımızdan daha fazlası vardır. Lütfen bize ulaşın

Sigorta Acentesi Size Ne Fayda Sağlar?

Poliçenizi bizim gibi bir sigorta acentesinden yaptırmak size zaman ve para kazandırmanın ötesinde netice itibariyle acenteler Türk Esnaf Kültürü ile kendilerini yetiştirdiklerinden müşteri ile arasında samimi bir ortam sağlanır.

Sigorta acentesine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefonla aradığınızda direk acenteniz size isminizle hitap ederek cevap verir ve sizin sigorta konusunda neye ihtiyacınız olduğunu bilen en iyi acentedir. Tüm hasar süreçlerinde yanınızdadır. Acente sizin lehinize olan en iyi ürünü size sunar.

Sigorta acenteliği yönetmeliğine buradan ulaşabilirsiniz