En Ucuz Kasko Poliçesi Nereden Alınır?
En Uygun Kasko Sigortası

En Ucuz Kasko Poliçesi Nereden Alınır?

En Ucuz Kasko Poliçesi Nereden Alınır? Kasko Poliçesi Alınırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Türkiye’de yaklaşık olarak 40 sigorta şirketi faaliyet göstermektedir. Kasko fiyat hesaplanırken Tüm bu sigorta şirketleri kendi veri analizine göre hesaplama yapmaktadır. Kasko poliçesinde hesaplama yapılırken aracın markası, modeli, aracın tipi ve müşterinin hasarsızlık indiriminin olup olmadığına bakılmaktadır.

% 65 e varan hasarsızlık indirimlerinden yararlanmak için poliçenizi acentemburada.com dan alabilirsiniz. Ücretsiz Teklif Alın

Buna ek olarak araç sahibinin yaşı, mesleği, aracın kullanıldığı şehir (İkamet edilen şehir) gibi faktörlerde kasko fiyat hesaplamasına etki eder.

Kasko poliçesinin fiyatına etki eden diğer bir faktör ise kasko poliçeniz de aldığınız ek teminatlardır. İkame araç gün sayısı, servis tipi yani anlaşmalı servisler mi yoksa yetkili servisler dahil tüm servisler mi, aracınızdaki aksesuar ve donanım, kişisel eşya teminatı verilip verilmediği, poliçeniz de orijinal parça değişimi olup olmadığı, sürücü kısıtı bulunup bulunmadığı gibi.

En Ucuz Kasko Sigorta Fiyatları

Biz, acentem burada.com olarak 32 ayrı sigorta şirketi ile çalışıyoruz ve size en iyi teminatlarla en uygun fiyatlı kasko poliçesini sunuyoruz .En Ucuz Kasko Poliçesi acentemburada.com dan alınır.

32 Sigorta Şirketinden uygun kasko fiyatlarını sizin için araştırıyoruz.

sigorta-sirketleri-1
En iyi kasko sigorta şirketleri
Ücretsiz Teklif Alın
Tüm Taleplerinizi Bize İletebilirsiniz
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız