Groupama Sigorta Genişletilmiş Kasko Sigortası<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>
groupama-kasko-sigortasi

Groupama Sigorta Genişletilmiş Kasko Sigortası2 min read

Groupama Sigorta Genişletilmiş Kasko Sigortası. Avantajlı teminatlar poliçe kapsamında ( Süper Oto Kasko)

Groupama Sigorta Genişletilmiş Full Super Oto Kasko Sigortası Nedir?

Genişletilmiş kasko, araçlarına kasko yaptırmak isteyen araç sahipleri için için oldukça geniş teminatları uygun fiyatlarla sunuyor. Bunlardan biride Groupma sigortanın Süper Oto Kaskosu .

Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartları içinde sayılan 5 temel teminat :

a) Aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz araçlarla çarpışması, 
b) Gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, 
c) Üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler, ile fiil ehliyetine sahip olmayan kişilerin yol açacağı zararlar, 
d) Aracın yanması, 
e) Aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi 

de olmak üzere firmaların belirlediği ek teminatların sunulduğu ürün olan genişletilmiş kasko poliçesi, araçları, kaza, sürücü ihmalleri, ve üçüncü şahıs zararlarına kadar geniş bir alanda korur.

Groupama Sigorta Süper Oto genişletilmiş kasko ürünleri her bütçe için özel olarak belirlenen uygun fiyat avantajları ile sunulur.

toyota-kasko
Groupama Sigorta Süper Oto Kasko Sigortası

Groupama genişletilmiş kasko Süper Oto Poliçesi, genel kasko teminatlarının tamamı ve ek teminatları kapsayan genişletilmiş bir sigorta poliçesidir. Dar kasko paketlerinden farklı olarak tüm teminatlar ve ek hizmet ile teminat seçenekleri sunularak kaskodan elde edilecek verim en yüksek seviyelere çıkarılmıştır. Genişletilmiş kasko sigortası içinde birbirinden farklı çok sayıda teminat grubu ve hizmet avantajları sayılabilir. Bu tip avantajlar sayesinde araç sahipleri hemen hemen tüm tehlikelerden araçlarını koruma altına almış olur.

Genişletilmiş sigorta kasko, Türkiye Sigorta Birliği genel şartları içinde sayılan temel kasko türünden biri olarak düzenlenmiştir. Groupama Sigorta kurumsal hizmet ve fiyat politikalarına göre oluşturulan ek teminatlar ise müşteri talepleri doğrultusunda özel olarak belirlenir.