• 29 Ekim Mah. Mevlana Cad 866. Sokak No:1-2/C Yenikent Ankara
  • Bizi Arayın :0312 277 24 37

Ak Sigorta

Ak Sigorta
Acentem Burada

Ak Sigorta

Ak Sigorta Bambaşka

Ak Sigorta Trafik Sigortası

acentemburada.com ile aracınız için Aksigorta trafik sigortası yaptırabilirsiniz. Bir kaza sonucunda kusurlu olduğunuz durumlarda diğer araç ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi koruma altına alan zorunlu trafik sigortası Ak Sigorta güvencesi ile . Bu sigorta trafikte meydana gelen bir kazada karşı tarafın hasarını, kapsadığı limitler ölçüsünde kaşılar.

Ak Sigorta Kasko Sigortası

Aracınızın yolculuğu Akkasko ayrıcalığı ile başlasın, yolunuza güvenle devam edin! Ak kasko sigortası poliçesi ile aracınız çarpma çarpışma, yangın, hırsızlık ve bir çok ek teminat ile tam koruma altında. Kasko Sigortası, senin için en güvenli yol deneyimini sunar. Bunun için çarpışmadan hırsızlığa, selden doluya, yolda kalmadan yaralanmaya kadar birçok riske karşı aracını ve araç içindeki eşyaları güvence altına alıyor.

Aksağlık Sigortası

Ak Sigorta Sağlık Sigortası ile Aileniz veya kendiniz için, farklılaşan ihtiyaçlara mükemmel ve kolay çözümler bulabileceğiniz yepyeni sağlık sigortası dünyamız sizleri bekliyor. Ak Sigorta Sağlık çözümlerine kolayca ulaşman için 4000’i aşkın anlaşmalı kurum seçeneği ve farklı poliçe planlarıyla ihtiyacınıza göre ayrıcalıklar sunuyor.
 

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ak sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı hastanelerde ücret ödemeden tedavi giderleriniz karşılanır ve sağlık giderleriniz masraf olmaktan çıkıyor.
Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için özel anlaşma yapılan tüm sağlık kurumlarında yılda 10 defa kullanım hakkınız ile %100 olarak hizmet alırsınız

Ak Sigorta Tamamlayıcı Trafik Sigortası

Aksigorta’dan Türkiye’de bir ilk olan Tamamlayıcı Trafik Paket Sigortası ile , trafikte karşılaşabileceğiniz çarpma, çarpışma durumlarında, zorunlu trafik sigortanızın karşılamadığı hasarlar 500 TL’den başlayan fiyatlarla karşılanır.
Ayrıca dilerseniz sadece 200 TL’ye doğal afet durumlarında da hasarlarınız güvence altına alınır

Ak Sigorta Konut Sigortası

Eviniz ak sigorta ile tam koruma altında. Ak sigorta ile evinize bir şey olmaz ve siz rahat edersiniz. Ev ,eşya ve apartman sigortası ile size özel çözümler . Hırsızlık, yangın, deprem, sel, su baskını ve daha bir çok teminat Ak Konut Sigortanızda

Ak Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

Zorunlu trafik sigortası fiyatları teminatları, trafik sigortası yapan tüm sigorta şirketlerinde aynıdır. Ak Sigorta hem zorunlu trafik sigortası hem de trafik tamamlayıcı sigorta da rekabetçi fiyatlarla sizlere uygun fiyatlar sunar

Ak Sigorta Kasko Fiyatları

Kasko sigorta fiyatları araç yaşı ve modeli, araç sahibinin yaşı, kasko hasarsızlık indirimi, sigortalının mesleği gibi kriterlere göre belirlenir. Kasko sigorta poliçeniz için bize ulaşarak en uygun ak kasko fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ak Sigorta Anlaşmalı Serviler

Ak Sigorta Anlaşmalı Kurum ve Servilere buradan ulaşabilirsiniz.

acentemburada.com farkı ile poliçeriniz en iyi teminat ve fiyat ile size gelsin

Bu Yazıyı Paylaş:

Facebook Twitter Linkedin Reddit Tumblr
  •   Kasko
  •   Trafik
  •   Seyahat
  •   Tamamlayıcı Sağlık
  •   Sağlık
  •   Konut
  •   İşyeri
  •   Dask

Kasko-Trafik Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Kasko-Trafik Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Sağlık Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Konut Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen İşyeri Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Dask Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize yenikent@idealsigorta.com adresine bir e-posta gönderin.

Bizi arayın +905534651800
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?