• 29 Ekim Mah. Mevlana Cad 866. Sokak No:1-2/C Yenikent Ankara
  • Bizi Arayın :0312 277 24 37

Hdi Sigorta

Hdi Sigorta
Acentem Burada

Hdi Sigorta

Hdi Sigorta ülkemizin önde gelen sigorta şirketlerinden biridir. Geniş ürün yelpazesi ve rekabetçi fiyatları ile Hdi Sigorta Trafik Sigortası, Kasko, Konut, Ferdi Kaza, İnşaat, sağlık sigortaları ve bir çok sigorta ürünü ile hizmetinizde.

Hdi Trafik Sigortası

Acentemburada.com da aracınız için Alman sigorta devi Talanx Group ailesinin bir üyesi olan HDI Sigorta trafik sigortasını alabilirsiniz.. 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanununa tabi olan trafik sigortası, sizi bir kaza sonucu diğer araçlara ve üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlardan koruyan zorunlu bir sigorta ürünüdür. Trafikte meydana gelen bir kazada karşı tarafın verdiği hasarı teminatlar kapsamında öder.

HDİ Sigortanın zorunlu trafik sigortası poliçesi, motorlu aracın çalışır halde olması sırasında, bir yada birden fazla kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir maddi zarara uğramasına sebep olunduğu takdirde, 2918 sayılı Trafik Kanunu’na göre; aracı kullananın üzerindeki hukuki sorumluluğu Hazine Müsteşarlığı’nca saptanan limitler dahilinde karşılar ve bu limitler dahilinde zarar gören kimsenin/kimselerin zararını karşılar

Hdi Sigorta Deprem Sigortası

27 Eylül 2000 tarihinden itibaren kanun kapsamındaki meskenler için zorunlu hale getirilen deprem sigortası, genel anlamda belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik oluşturulan bir sigorta sistemidir. Belirtilen koşullara uyan ,kat irtifakı tesis edilmiş binalar, tapuda henüz cins tashihi yapılmamış, tapu kütüğünde vasfı arsa v.b .olarak görünen binalar, tapu tahsisi henüz yapılmamış kooperatif evleri için de Zorunlu Deprem Sigortası yaptırılması gerekmektedir.

Hdi Sigorta Yol Arkadaşım

Hayat bazı durumlarda umulmadık tatsız tecrübeler yaşatabiliyor. Teminatları arasında araç çekici ve asistans hizmetleri de bulunan yol arkadaşım Beklenmedik bir kaza sonucu yaşanabilecek sakatlık ve vefat durumunda ise ailenizin hayatını kolaylaştırmak için Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası yaptırabilirsiniz

Hdi Cep Telefonu Sigortası

Hem cebinizi, hem takımınızı düşünen sigorta Taraftar Cep Telefonu Sigortası’yla tüm bozulmalara, kırılmalara karşı cep telefonunuzu güvence altına alabilir, oluşabilecek masrafları bize bırakabilirsiniz. Üstelik yaptırdığınız her sigortayla takımınıza da destek olabilirsiniz.

Hdi Sigorta Konut Sigortası

HDI Sigorta, Türkiye’nin her yerinde seçkin acenteleriyle olabilecek tüm risklere karşı evinizi ve eşyanızı güvence altına alırken, ev halkının acil durumlar veya kaza sonucunda gereken acil tıbbi masraflarını da arzunuz doğrultusunda karşılıyor

Hdi Sigorta Kasko ve Teminatlar

Genişletilmiş Kasko Poliçesi ile aracınızı, kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Yeni bir dönem başlatan HDI Sigorta hızlı, bürokratik olmayan, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bütün Türkiye’ye hizmet veriyor. Genişletilmiş Kasko Poliçesi ile çok kapsamlı güvenceler sunuyor.

Yurt dışı Teminatı

Kullanım ve Gelir Kaybı

Patlayıcı ve Parlayıcı Maddeler Taşınması

Aracın Asıl Anahtarla Çalınması

Anahtar Kaybı Teminatı

Kişisel Eşya Teminatı

Rayiç Bedel Koruma Teminatı

Aksesuar Teminatı

Anahtar Teslim Değeri Teminatı

İkame Kiralık Araç Teminatı

Kaskoda Eskime Payı Düşülmüyor

Hasarsızlık İndirimi Bozulmaz

Anlaşmalı Servisler

HDI Mini Tamir Hizmeti

Hukuksal Koruma Teminatı

Ferdi Kaza Koltuk Teminatı

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Yurt içi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Acil Sağlık Hizmeti

Hdi Sigorta Sağlık Sigortası

Acil durum hallerinde özel hastanelerden sağlık hizmeti almanızı sağlayan üstelik ekonomik bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Hdi Sigorta Çarpışma Kasko

Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi kapsamında, “Ben fazla trafiğe çıkmam, çıksam da dikkatli kullanırım, aracımı kolay kolay çarpmam” diyen sigortalılar için, son derece uygun fiyatlarla kasko poliçesi sunuyoruz.

Tüm poliçelerinizi acentemburada.com farkı ile uygun fiyatlarla almak için bize ulaşın.

 

 

Bu Yazıyı Paylaş:

Facebook Twitter Linkedin Reddit Tumblr
  •   Kasko
  •   Trafik
  •   Seyahat
  •   Tamamlayıcı Sağlık
  •   Sağlık
  •   Konut
  •   İşyeri
  •   Dask

Kasko-Trafik Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Kasko-Trafik Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Sağlık Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Konut Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen İşyeri Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Dask Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize yenikent@idealsigorta.com adresine bir e-posta gönderin.

Bizi arayın +905534651800
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?