Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik sigortası her araç sahibinin yaptırmakla zorunlu olduğu ve her yıl yeniletmesi gereken mali sorumluluk sigortası türüdür. Trafik sigortası ile, bir kaza durumunda karşı tarafa verebileceğiniz maddi ve bedeni hasarlar, poliçenizden yer alan teminat limitlerine kadar karşı tarafa ödenir.

Trafik sigortası zorunlu bir sigorta olması nedeni ile heryıl yenilenir ve kaza yapmayan sigortalıya indirim yapılırken, yıl içerisinde kusurlu biçimde kaza yapan sigortalıya da sürpirim uygulanır.

Trafik Sigortası Sorgulama

Her araç sahibi, zorunlu trafik sigortasını yaptırmadan önce  poliçesine ne kadar prim ödeyeceğini bilmek ve en uygun tratik sigortasını satın almak ister. Hazine Bakanlığı tarafından o yıl için açıklanan asgari trafik poliçesi teminatları tüm sigorta şirketlerinde aynı olmakla beraber, sigortalının ödeyeceği prin sigorta şirketlerine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle Trafik Sigortasını tüm sigorta şirketlerinden sorgulamak size avantaj sağlayabilir. 25 den fazla sigorta şirketinden trafik sigortası sorgula yapmak için hizmtinizdeyiz.

 

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortasının zorunlu tutulmasının en büyük nedenlerinden biri kazaya karışan tarafların ekonomik kayıplarını en aza indirmeyi hedeflemesidir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, her ne kadar zorunlu trafik sigortanız olsa dahi, poliçenizde size verilen teminatın gerçekte yetersiz olmasıdır. Bu nedenle zorunlu trafik sigortanıza ek Sınırsız İMM poliçesi alarak , maddi olarak kendiniz tam korumaya alabilirsiniz.

 

Trafik Sigortası Teklif Almak

Trafik sigortası teklifi almak için en güvenli yol, sigorta acentenizden teklif almaktır. 20 yıla yakın süredir sigortacılık faaliyeti gösteren acentemburada.com ve İdeal Grp sigorta olarak, her zaman size en doğru sigorta poliçesini temin etmek için hizmetinizdeyiz. Trafik sigortası teklif almak için bize araç bilgileriniz ile TC/ Vergi kimlik numaranızı iletmeniz yeterlidir. Bu bilgiler doğrultusunda size verilen teklifi onaylar ve poliçenizi almış olursunuz. Dilerseniz kredi kartı, dilerseniz havale yöntemi ile poliçeniz hazırlanarak size iletilir.

 

Araç Sigorta Fiyatları

Araç sigorta fiyatları , her yıl yenilenen trafik sigortası teminatlarına ve sigorta şirketlerinin belirlediği primlere göre değişiklik gösterir. İstenilen ek teminatlar da araç sigorta fiyatlarını etkiler. Trafik sigortası poliçenize tam koruma, araça çekme hizmeti,hukuksal koruma ve benzeri ek teminatlar ekleterek poliçenizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

 

En Uygun Sigorta

En uygun sigorta kavramı son yıllarta zorunlu trafik sigortası fiyatlarında yaşanan artış nedeni ile daha fazla gündeme geldi. Her ne kadar Pandemi döneminde trafik sigortaları nispeten en uygun sigorta olsa da, ülkemizde yaşanan enflasyon nedenili ile artış gösterdi. Bu noktada en uygun sigorta fiyatlarını sizler için tüm sigorta şirketlerinden araştırıp, poliçenizi onaylıyoruz.

Zorunlu mali sorumluluk sigortası hem maddi hem bedeni zarlardan korunmak ve trafik sigorta poliçenizi satın almak için bize ulaşın. 25+ Sigorta Firmasından poliçenizi heman alın.Ayrıca yurdışı araç sigortası olan yeşil kart trafik sigortanız için bize ulaşın

 

 
Bu Yazıyı Paylaş:

Facebook Twitter Linkedin Reddit Tumblr

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@acentemburada.com adresine bir e-posta gönderin.

Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?