• 29 Ekim Mah. Mevlana Cad 866. Sokak No:1-2/C Yenikent Ankara
  • Bizi Arayın :0312 277 24 37

Trafik Sigortası Çekici Hizmeti

Trafik Sigortası Çekici Hizmeti
Acentem Burada

Trafik Sigortası Çekici Hizmeti

Trafik Sigortası Çekici Hizmeti ile güvende kalın.
Bir sürücünün trafikte başına gelebilecek en büyük sıkıntı aracının arıza yada kaza yaparak yolda kalmasıdır.
Kasko sigorta poliçeniz var ise bu sıkıntıyı sigorta firmasını arayarak kolayca aşabilirsiniz. Ancak kasko poliçeniz yok ise!

Bir çok sigortalı çekiciye ihtiyacının olmayacağını düşünebilir ama sonuç itibariyle tamamen bir makine olan araç hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde arızalanarak, benzini biterek, lastiği patlayarak yada kaza yaparak yolda kalabilir.

Düşünün. Aracınızla uzun bir seyahate çıktınız ve gecenin bir yarısı aracınız arızalandı. Sizi bulunduğunuz yerden o saatte kim kurtaracak. Çekiciyi o saatte nerden bulacaksınız yada gelecek olan çekici aracınızı kaç TL ye uygun bir yere çekecek. Birde o saatte cebinizde nakit para yoksa. Korkunç.

0312 277 24 37

0553 465 1 800

0312 911 35 95

Trafik sigorta şirketleriniz az bir kısmı trafik sigorta poliçelerinde arıza durumunda çekici hizmeti vermektedir. Bir kısmında sadece kaza durumunda çekici hizmeti vardır. Diğerlerinde ise çekici hizmetini ek bir poliçe ile almalısınız.

Hem kaza, hem arıza, hem lastik patlaması hem de benzin bitmesi durumunda çekicim bana ulaşsın istiyorsanız;

Trafik Sigortası Çekici Hizmeti Veren Sigorta Şirketleri

Hangi sigorta şirketi hangi durumlarda sigortalılara çekici hizmeti veriyor?

Quick Sigorta Çekici Hizmeti

Quick sigortanın Zorunlu Trafik Poliçesinde çekici hizmeti otomatik olarak veriliyor. Siz poliçeyi satın aldığınızda ayrıca çekici için bir poliçe almanıza gerek yok. 10 yaşa kadar olan araçlar için poliçede belirtilen teminatlara kadar hizmet alınabilirken (arıza,kaza,lastik değişimi,benzin bitmesi ve konaklama hizmetiyle beraber) 10 yaş üzeri araçlar için çekici hizmeti yılda 1 kere kullanılabiliyor.

Ray Sigorta Çekici Hizmeti

Ray Sigorta Trafik Sigortasında kaza anında çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ama bu bana yetmez diyorsanız Ray Sigortanın Ferdi Ray sigorta poliçesi tam da sizin aradığınız sigorta poliçesi. Ferdi Kaza poliçesinde ;

Araç İçin Asistans Hizmetleri
Aracın çekilmesi 500 TL / Kaza için yılda 2, arıza için yılda 1 defa
Aracın vinç ile kurtarılması 1.000 TL / Yılda 2 defa
Oto kapı kilit hizmeti İşçilik – Yol sınırsız
Lastik değiştirme hizmeti İşçilik – Sınırsız
Benzinin bitmesi durumunda aracın çekilmesi 500 TL

Teminatları var . Yol asistans hizmeti dışında aşağıdaki hizmetler mevcut ve bu poliçe 2020 yılında sadece 63 TL den başlayan fiyatlarla. ( 15 yaşa kadar araçlar içindir)

Vefat teminatı:  Kaza sonucunda sigortalının 1 yıl içinde vefat etmesi halinde poliçede gösterilen sigorta bedeli mirasçılarına veya kendisi tarafından belirlenen kişilere ödenir.  
Daimi Maluliyet Teminatı:   Kaza sonucu sigortalının hemen ya da iki yıl içerisinde sakat kalması durumunda maluliyet bedeli poliçede belirtildiği miktarda kendisine ödenir. Bu sayede sigortalı, çalışamaması nedeniyle mağdur olmaz. 
Tedavi Masrafları Teminatı:  Kaza sonucunda ortaya çıkan doktor ücreti, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masrafları (nakil ücretleri hariç) poliçede belirtilen miktara kadar sigortalıya ödenir.  

3. Şahıs Mali Mesuliyet Sigortası:   Sigortalının birlikte yaşadığı aile bireylerinin, hizmetkarlarının, varsa evcil hayvanlarının 3. şahıslara verebilecekleri zararlar poliçede belirtilen limitlere kadar karşılanır. 

HDI Sigorta Çekici Hizmeti

Hdi Sigorta Trafik Sigortasına 5-10 TL fark ödeyerek çekici hizmeti eklenebilmektedir. Ayrıca geniş kapsamlı bir çekici ve ferdi kaza teminatları almak isterseniz Hdi Sigorta Yol Arkadaşım poliçesini de alabilirsiniz. Detaylar burada

Konut İçin Asistans Hizmetleri
Tesisat, elektrik, cam, anahtar işleri 300 TL / Yılda 3 defa
Profesyonel ev Hizmetleri: Eve ambulans, doktor,
hemşire gönderilmesi
300 TL / Yılda 3 defa
Otel hizmeti: Konutta yaşanan hasar sonrasında ikame edilemez durumunda olmasından
kaynaklı otel konaklamaları
300 TL / Kişi başına / Maksimum 2 gün
Güvenlik şirketi: Konutta meydana gelen su basması, yangın ve patlama sonucu hasar
durumunda konutun koruma ve gözetim altına alma masrafları
Maksimum 2 gün
Bilgi ve organizasyon hizmeti Sınırsız

SİGORTA ŞİRKETLERİNİN YOL YARDIMLI FERDİ KAZA POLİÇELERİNDE YUKARIDAKİ TEMİNATLARDA BULUNUR. (firma bazında değişiklikler gösterebilir)

Neova Sigorta Çekici Hizmeti

Neova Sigorta trafik sigorta poliçesinde kaza anında size ve eğer kusur sizde ise karşı tarafın aracına da çekici sağlamaktadır. Ayrıca Neova sigortanın TR4 trafik poliçesinde 40,000 TL Ferdi kaza sigortası size hediye edilir.

Unico Sigorta Çekici Hizmeti

Unico sigorta Çekici hizmetiyle birlikte verdiği Ferdi kaza sigortası ile aracınızı yolda bırakmıyor. Poliçe ile hem geniş kapsamlı ferdi kaza sigortasına , hemde aracınız için çekici hizmetine (15 yaşa kadar araçlar için) sahip oluyorsunuz.

Groupama Sigorta Ferdi Kaza Plus

Hem ferdi kaza sigortam olsun, bunun yanında da aracım yolda kaldığında sigorta poliçem aracıma çekici hizmeti versin diyorsanız, Groupama Sigorta Ferdi Kaza Plus sigortası tam size göre. Uygun primlerle poliçenizi almak için bize ulaşın

Groupama Araç çekici hizmetinde yaş sınırı yoktur.

Bereket Sigorta Çekici Hizmeti

Bereket sigortanın trafik poliçesinde kaza anında çekici hizmeti verilmektedir.
Ayrıca bereket sigorta 15 yaşa kadar olan araçlar için uygun fiyatlı ferdi kaza poliçesi ile arıza ve diğer durumlarda aracınızı yolda bırakmıyor.

Anadolu Sigorta Çekici Hizmeti

Anadolu sigorta Trafik Sigorta poliçesinde çekici hizmeti verilmiyor. Ancak ek prim ödeyerek bu hizmeti poliçenize ekletebilirsiniz.

Anadolu sigorta trafik yol yardımı ile;

Trafik Yol Yardım Sigortası ürünümüz; hususi otomobil, kamyonet panel/glas van, minibüs, taksi ya da motosiklet sahipleri bu ürünümüzden yararlanabilir.

Trafik Yol Yardım Sigortası, trafik sigortasında belirtilen Zorunlu Mali Sorumluluk teminatına ek olarak poliçe sahibinin karşılaşabileceği hukuki anlaşmazlıklarına teminatlar dahilinde Hukuksal Koruma sağlamaktadır.

Ayrıca, poliçe sahipleri herhangi bir kaza ya da arıza durumunda Anadolu Hizmet Trafik asistans hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Allianz Sigorta Yol Yardım Hizmeti

Allianz Sigorta Trafik poliçesinde yol yardım hizmeti ek primle alınabilir.

Ankara Sigorta Çekici Hizmeti

Ankara Sigorta Trafik sigortasında kaza anında çekici hizmeti verilmektedir. Daha geniş imkanlı bir hizmet almak için poliçenize ek yol yardımı poliçesi yada çekicili ferdi kaza poliçesi eklenebilir.

Doğa Sigorta Çekici Hizmeti

Doğa sigorta trafik sigorta poliçesinde mini onarım ve konut sigortası hediye vermekte. Çekici hizmeti ek poliçe ile mümkün.

Sompo Sigorta Çekici Hizmeti

Sompo sigorta trafik poliçesinde çekici hizmeti bulunmamakta. Sompo + Ferdi kaza poliçesi ile 15 yaşa kadar araçlar için çekici hizmeti alabilirsiniz. + Ferdi kaza poliçesinde diş bakım teminatı ve diğer bir çok asistans hizmeti sizinle.

Türkiye Sigorta Çekici Hizmeti

Türkiye nin önde gelen 3 devlet sigorta şirketinin birleşmesi ile Türk Sigorta sektörünün yeni değeri Türkiye Sigortadan çekici hizmeti almak için ek poliçe yaptırabilirsiniz.

Trafik sigortası genel şartları

Bu Yazıyı Paylaş:

Facebook Twitter Linkedin Reddit Tumblr
  •   Kasko
  •   Trafik
  •   Seyahat
  •   Tamamlayıcı Sağlık
  •   Sağlık
  •   Konut
  •   İşyeri
  •   Dask

Kasko-Trafik Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Kasko-Trafik Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Teklif Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Sağlık Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Konut Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen İşyeri Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

Hemen Dask Sigortası Teklifi Al


 Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.

×  WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize yenikent@idealsigorta.com adresine bir e-posta gönderin.

Bizi arayın +905534651800
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?