HDI Sigorta Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası

HDI Sigorta Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası

HDI Sigorta Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası ile beklenmedik anda ortaya çıkan tatsız kazalar, beklenmedik bir kaza sonucu yaşanabilecek sakatlık ile sizin, vefat durumunda ise ailenizin hayatını kolaylaştırmak için Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası yaptırmanızı öneririz. Umarız hiç ihtiyacınız olmaz.

HDI Sigorta Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası ile

Kaza Sonucu Vefat Teminatı: Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında tanımlanan bir kaza sonucu sigortalının vefatı halinde kanuni hak sahiplerine 10.000 TL ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Sakatlık Teminatı: Sigortalının poliçe teminatına giren bir kaza sonucu bedeni olarak sürekli bir sakatlığa maruz kalması durumunda sürekli sakatlığın kesin tespiti ile, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarının 8.b maddesinde gösterilen oranlar çerçevesinde 10.000 TL’ye kadar Sürekli Sakatlık Tazminatı ödenir.

Hukuksal Koruma Teminatı : Belirlenen kazalar neticesinde size açılan bir dava olur ise avukatlık ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti vb. gibi masraflar azami poliçede belirtilen limit ile poliçenize dahil edilebilir.

HDI Sigorta Yol Arkadaşım Ferdi Kaza Sigortası Ek Teminatlar

  • Yol Yardım Hizmeti
  • Kap Kaç Destek Hizmeti
  • Bilgi ve Organizasyon Hizmetleri

Daha fazlası için bize ulaşın, ayrıcılaklardan yararlanın.