Karavan Sigortası
karavan-sigortasi

Karavan Sigortası

Karavan Trafik Sigortası

Karavan Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelen kaza risklerine karşı koruma sağlayan ve 3. kişilerin kaza durumundan kaynaklı masraflarını gideren bir araç sigortasıdır.

Zorunlu trafik sigortası karayollarını kullanan tüm taşıtlar için yılda bir kere olamak üzere her yıl yaptırmak zorunda oldukları zorunlu bir poliçedir. Bu nedenle karavan sahiplerinin de Karavan Trafik Sigortasını yaptırmaları gerekmektedir.

Zorunlu trafik sigortasında, poliçe fiyatı belirleyen en önemli etkenler aracın kullanım tarzı ve araç sahibinin hasarsızlık indirimi veya hasarlılık sürpirimidir. ( Kaza durumunda, kusurlu taraf siz değilseniz indirim, kusurlu siz iseniz poliçenize sürprim uygulanır)

karavan sigortası

Karavanlar özel araçlar olduğu için karavan sigortasında kullanım tarzı özel maçlı taşıttır. Bu nedenle Acenteliğini yaptığımız bazı sigorta şirketleri karavan sahipleri için özel fiyatlar vermekte.

Karavan sigortası fiyatlarını öğrenmek ve Karavan sigortanızı En uygun fiyatlarla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karavan sigortanız için 0553 465 1 800 nolu whatsapp hattımıza karavanınızın ruhsatını çekip göndermeniz yeterlidir. Sizin için en uygun karavan sigortası fiyatını araştırıp dönüş yapacağız.

Karavan Kaskosu

Karavan Kaskosu Nedir?

Karavan özel amaçlı bir taşıt olduğu için haliyle karavan kaskosu ve teminatları da özel olmalıdır.

Karavan Kasko Sigortası ile diğer araç kaskolarında olduğu gibi,çarpma/çarpışma,çalınma ve yangın teminatlarının yanı sıra ek teminat olarak verilen Deprem,Terör,Sel , Anahtar Kaybı ve ikame araç/asistans hizmetlerini alabilirsiniz. (çekme çekilme ve diğer)

Bunun dışında karavan kaskosu ile karavanınızın içinde bulunan tüm aksesuarlar ve diğer donanım (ister ojinalinde bulunsun ,ister sonradan eklensin) karavan kasko poliçenize eklenir.

Karavan Kaskosu ile aracınız tam koruma altında. Karavanınız ile mutlu bir ömür ve güzel tatiller dileriz.

Karavan Kaskosu tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0(312) 277 24 37
0(553) 465 1 800
(0312) 911 35 95