ideal sigorta
Karavan Trafik Sigortası

% 50 ye varan fiyat avantajı ve  Kredi Kartınıza 6 taksit ile ödeme imkanı

Karavan Trafik Sigortası Ne Kadar sorusu özellikle pandemi döneminde karavan sahiplerinin artması ile daha fazla sorulmaya başladı. Özellikle yüksek sigorta primi karavan sahipleri için oldukça büyük bir problem. Ancak ideal sigorta olarak karavan sahipleri için, karavan trafik sigortasında %50 ye varan fiyat avantajı sağlıyoruz.

Yeni Tescil Bir Motokaravan Sigortası Primi İl ve Plakaya Göre Değişkenlik Gösterebilir. Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.


Karavan Trafik Sigortası Ne Kadar?

Karavan Trafik Sigortası da her araç sahibinin aracı için yaptırmakla zorunlu olduğu bir sigorta poliçesidir.

Karavan kullanım tarzı ile özel amaçlı araç olarak tanımlanmaktadır ve araç ruhsatında kullanım tarzı olarak bu şekilde geçmektedir.

Özel amaçlı taşıt ne derseniz;, gerçekten de karavanlar bu tanıma uyan taşıtların başında gelir ve ayrı bir yere sahiptir. Bazı karavan sahipleri tüm hayatlarını karavanlarında sürdürmekte.

Özel amaçlı bir araç olan karavan sigortası yaklaşık olarak 2021 fiyatları ile 4 bin TL kadar bir primle yapılabiliyor. (Hasar sürprimi veya indirim olmayan ve 4. basamak bir araç için)

Ancak acentesi olduğumuz Ankara sigorta ile bu maliyetin çok altında Motokaravan Trafik Sigortanızı bizden satın alabilirsiniz. 0553 465 1 800 Ruhsatınızı Gönderin Poliçenizi Hemen Onaylayalım 0312 277 24 37 İdeal Sigorta

Ayrıca Karavanınız için uygun koşul ve fiyatlarla kasko poliçenizi de yaptırabilirsiniz. Bunun dışında, karavanınız için Sınırsız İmm poliçesi ile , 3. şahıslara verebileceğiniz zararlardan korunmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı neden-karavan.jpg
Karavan Trafik Sigortası

Aşağıdaki Karavan bloglarını da ziyaret edebilirsiniz.

Karavan Yaşamı Blog Gezi, Hikayeler, Bilgiler
Eyvah Kocam Karavan Aldı
Karavanla Gezi