Karavan Trafik Sigortası
karavan-trafik-sigortasi

Karavan Trafik Sigortası

Karavan Trafik Sigortası Ne Kadar? En Uygun Karavan Sigortası Nerede?

Her araç sahibinin yaptırmakla zorunlu olduğu Zorunlu Trafik Sigortası, karavan sahipleri içinde karavanları için yaptırmakla zorunlu olduğu bir Mali Sorumluluk Poliçesidir.

Karavan kullanım tarzı ile özel amaçlı araç olarak tanımlanmaktadır ve araç ruhsatında kullanım tarzı olarak bu şekilde geçmektedir.

Özel amaçlı taşıt ne derseniz;, gerçekten de karavanlar bu tanıma uyan taşıtların başında gelir ve ayrı bir yere sahiptir. Bazı karavan sahipleri tüm hayatlarını karavanlarında sürdürmekte.

Özel amaçlı bir araç olan karavan sigortası yaklaşık olarak 2020 fiyatları ile 4 bin TL kadar bir primle yapılabiliyor. (Hasar sürprimi veya indirim olmayan ve 4. basamak bir araç için)

Ancak acentesi olduğumuz Ankara sigorta ile bu maliyetin çok altında Motokaravan Trafik Sigortanızı bizden satın alabilirsiniz.

Ayrıca Karavanınız için uygun koşul ve fiyatlarla kasko poliçenizi de yaptırabilirsiniz. Bunun dışında, karavanınız için Sınırsız İmm poliçesi ile , 3. şahıslara verebileceğiniz zararlardan korunmak için bize ulaşabilirsiniz.

Karavan Trafik Sigortası

Aşağıdaki Karavan bloglarını da ziyaret edebilirsiniz.

Karavan Yaşamı Blog Gezi, Hikayeler, Bilgiler
Eyvah Kocam Karavan Aldı
Karavanla Gezi