Koru Sigorta
koru-sigorta-ankara

Koru Sigorta

Koru Sigorta,Koru Sigorta Acentesi, Koru Sigorta Anlaşmalı Servis ve Kurumlar ve Koru Sigorta Hakkında Bilgiler

Koru Sigorta 2011 yılından beri, sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye genelinde bizimde içerisinde bulunduğumuz 1.000’e yakın acente ve broker satış kanalı ve 1.600’ün üzerinde hizmet noktası ile faaliyetine devam etmektedir

2016’da başlayan kooperatif yapısından A.Ş ye dönüş sürecini, Hazine Müsteşarlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve ilgili organlarının kontrolü ve denetimi altında, 5 Aralık 2017’de tamamlamıştır.

Bugün Koru Sigorta güçlü sermayesi, teknolojik alt yapısı, konusunda uzman kadrosu, özgün sigortacılık ürünleri, ilkeli, sorumlu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlama hedefiyle sigortacılık hizmeti sunar.

Koru Sigorta Ürünler

Koru Trafik Sigortası

Aracınız ile üçüncü şahıslara vereceğiniz ararlar güvence altında, Koru Sigorta hep yanınızda!

Aracın trafikte sorumlu olduğu kazalarda,Üçüncü şahıslara verilen maddi, bedeni ve ölüm tazminatları “Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk” sigortası genel şartları çerçevesinde karşılar.

Koru Sigorta Trafik Sigortası, aracın sebebiyet vereceği kazalar neticesinde karşı taraftaki kişi ya da kişilerin ölümü, yaralanması ve/veya karşı tarafın zarara uğraması durumunda 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümleri çerçevesinde bu zararları karşılayan zorunlu bir üründür.

Koru Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt dışı ve Yurt içi seyahatleriniz de aniden hastalanmanız veya yaralanmanız sonucu, acil durum gerektiren tıbbi giderler ve masraflar “Seyahat Sağlık” sigortası ile Koru Sigorta güvencesi altında!

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden T.C. vatandaşları ile Türkiye’de yerleşik yabancı uyruklu kişilerin poliçede belirtilen coğrafi bölgelere yaptıkları, seyahatleri sırasında aniden hastalanmaları veya yaralanmaları sonucu acil durum gerektiren tıbbi giderler ve masrafları kapsamaktadır. Poliçedeki coğrafi bölgeler; “Yurt İçi, Avrupa ve Tüm Dünya” seçeneklerinden oluşmaktadır. “Dar ve Geniş” teminatlar ile seyahatlerinizde Koru Sigorta hep yanınızda.

Koru Fatura Koruma Sigortası

Kefil olamadan , güvenli, senetli, kredi kartsız ve taksitli satışlarınız Fatura Güvence Sigortası İle teminat altına alınıyor!

Güvenli satış yapmanıza imkân sağlayacak yeni bir sigorta ürünü ile tahsilat ve istihbarat yükünüzü üzerinizden alıyoruz! 

Perakende sektörüne canlılık getirecek Fatura Güvence Sigortası ile nihai tüketiciye satış yapan mağazaların güvenle büyümesini sağlayan ürünümüz, mağazaların tahsilat ve istihbarat yükünü üzerinden alarak müşterilerinin borçlarını ödeyememe durumlarında poliçede belirtilen teminatlar ile müşteri yerine geçerek mağazaya kalan alışveriş tutarlarını ödemektedir. 

Koru At Hayat Sigortası

Koru Sigorta, “At Hayat Sigortası” ile bütün safkanlar (İngiliz,arap, vs.) damızlık kısrak ve aygırları, tayları, engel atlama atları, gösteri atları, hobi ve iş atları ve ponyler’i koruma altına almakta.

Koru Sigorta, “At Hayat Sigortası” ile bütün safkanlar (İngiliz,arap, vs.) damızlık kısrak ve aygırları, tayları, engel atlama atları, gösteri atları, hobi ve iş atları ve ponyler’i koruma altına almakta. 

Ölüm, her türlü adi ve bulaşıcı hastalık, her türlü kaza, vahşi hayvan parçalaması, güneş çarpması, soğuktan donma, sert ve delici madde yutulması, fırtına, yıldırım, yer sarsıntısı veya toprak kayması,  su baskını, sel, yangın, infilak neticesiyle doğrudan doğruya uğranan zararlar, ve isteğe bağlı olarak Yurt içi nakliye, Hırsızlık, Seyahat Sağlık teminatlarını içeren bu sigorta ile dostlarınız artık Koru Sigorta güvencesinde.