Mini Kasko Sigortası
Sompo-mini-kasko

Mini Kasko Sigortası

Mini kasko sigortası neleri kapsamaktadır

Prim sebebiyle genişletilmiş kasko sigortasını yaptırmamış olabilirsiniz. Mini kasko sigortası ile çok daha az prim ödeyerek ilk Ateş esaslı çift taraflı çarpışma çalınma veya yanma teminatların dan yararlanabilirsiniz Böylelikle olası bir kaza anında trafik poliçesinden karşı tarafın hasarları karşılanırken Mini kasko ile kendi hasarlarınızı belirleyin limitlere kadar teminat altına alabilirsiniz.

Üstelik doğru meslek bilgisi paylaşarak ek indirim avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Tercih Edebileceğiniz Mini Kasko Planları

en iyi fiyat garantisiPlan 1Plan 2Plan3
Çift Taraflı Çarpışma5.000 TL10.000 TL15.000 TL
Yanma10.000 TL10.000 TL20.000 TL
Çalınma10.000 TL10.000 TL20.000 TL
Poliçe kapsamına giren bir hasar yaşamanız durumunda hasar bedeli poliçede yazan limitler dahilinde teminat altına alınır.

Police kapsamında yer alan teminatlardan yararlanmak için aracın onarımının anlaşmalı servislerimizde yaptırılması gerekmektedir.

Çift taraflı çarpışma teminatı sigortalı aracın karayolunda kullanılan motorlu motorsuz araç ve araçlarda çarpışması ve araç veya araçlar tarafından çarpılması durumunda oluşacak hasarları kapsar.

Çalınma teminatı aracın çalınması ya da çalınmaya teşebbüsü sonucu uğrayacağı maddi zararları teminat altına alır rica aracın anahtarla çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucunda uğrayacağı veya uğrayabileceği zararlardan teminat kapsamındadır.

Yanma teminatı ise aracın karayolunda kullanılan motorlu motorsuz araç veya araçlarla çarpışması araç veya araçlar tarafından çarpılması sonucu oluşacak yangın hasarları Police teminat kapsamındadır Ayrıca terör eylemlerine bağlı olarak yapılacak müdahaleler sonucu sana gelebilecek yangın hasarlarında teminat kapsamındadır

Tüm bu teminatların yanısıra 10.000 TL teminatlı ferdi kaza ve 25 bin TL limitli ihtiyari mali mesuliyet teminatlarını da poliçeye ek prim karşılığında dahil edebilirsiniz.Ayrıca ek prim karşılığında satın alabileceğiniz asistans hizmetleri ile yılda 4 kez olay başı 1000 TL limit ile aracın çekilmesi 1 yılda bir kez 1500 TL limitli aracın kurtarılması hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kaza durumunda yılda iki kez olmak şartıyla kaza başına 3 gün süreyle ikame araç hizmeti alabilirsiniz .

Teminat Dışı Kalan Haller

Cam kırılması hasarları, tek taraflı meydana gelecek hasarlar, sabit bir cismi yaya veya hayvana çarpma sonucu oluşan hasarlar kazaya karışan diğer tarafın belirsiz olduğu veya kazayı kabul etmediği hasarlar teminat kapsamı dışındadır

Mini Kasko Hangi Şatlarda Yapılabilir

Aracınızın hususi jip panelvan ve kamyonet kullanım tarzındaki olması aracınızın 3 ila 30 yaş arasında olması 25 yaşından büyük olmanız son 3 ayda kasko poliçesi yaptırmamış olmanız trafik hasarsızlık kademesi nizin 5 6 veya 7 olması belirli bir süredir hasarsızlık indiriminiz i etkileyen herhangi bir kasko hasar nızın olmaması Mini kasko sigortasına çok uygun fiyatlarla sahip olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da bizimle iletişime geçin.

Hemen Teklif almak için tıklayınız