Orient Sigorta Hakkında

1982 de Birleşik Arap Emirliklerinde sigortacılık faaliyetlerine başlayan Orient Sigorta, Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerine 2012 .yılında başladı.


Ülkemizde kasko sigortası başta olmak üzere konut, nakliyat, emtia taşımacılık, ferdi kaza, tekne sigortaları branşlarında sağladığı
hizmetlerle yükselen bir grafik çizen Orient Sigorta, sigorta derecelendirme kuruluşları tarafından Orta doğu’da “A” notu le değerlendirilen tek şirket
olmuştur.

Orient Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Geniş ürün yelpazesi ile ülkemizde faaliyet gösteren Orient Sigorta , Kasko,Mühendislik Sigortaları, Nakliyat ve Emtia Sigortası,Sorumluluk Sigortaları,Konut,Yangın vb. sigorta ürünleri ile hizmet vermektedir.

Orient Sigorta Kasko

Orient Sigorta Otomobillere Özel Kasko Sigortası ile otomobilinizi güvence altına alıyor ve Trafik Sigortasını aşan sorumluluğunuz, sürücü ve yolcuların ölüm-sakatlık halleri, aleyhinize açılacak davalarda hukuki destek, çekme, kurtarma gibi bir çok hizmet ve kaporta çizik göçükleri gibi mini hasarlar da güvence sağlıyor.

Orient Sigorta Eczane Paket Sigortası

Standart bir Ticari Paket Poliçe ile verilen teminatlara ek olarak eczanenin faaliyetine özgü ek teminatlarla genişletilmiş bir sigorta ürünüdür.

Orient Sigorta Restoran Paket Sigortası

Standart bir Ticari Paket Poliçe ile verilen teminatlara ilaveten restoranınızın faaliyetine özgü ek teminatlarla genişletilmiş bir ürünümüzdür.

Orient Sigorta Konut Sigortası

Bu sigorta poliçesi ile birlikte, binanızı, eşyalarınızı, değerli eşyanızı birçok riske ve bunun yanı sıra, kiracı veya mal sahibi iseniz komşularınıza karşı, kiracı iseniz mal sahibine karşı, mal sahibi iseniz kiracınıza karşı sizin kusurunuzla oluşabilecek yangın, infilak, dahili su ve duman teminatlarına karşı kendinizi güven altına alabilirsiniz.

Orient Sigorta Anlaşmalı Servisler

Orient Sigorta Anlaşmalı Servislere Buradan Ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Almak ve Orient Sigorta Poliçenizi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

0312 277 24 37

0312 911 35 95

0553 465 1 800