Ray Sigorta Ekonomik Kasko<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">2</span> min read</span>
ray-sigorta-ekonomik-kasko

Ray Sigorta Ekonomik Kasko2 min read

Ray Sigorta Ekonomik Kasko Hem Aracınız Hem Cebiniz Koruma Altında

Ray Sigorta Ekonomik Kasko, geniş kapsamlı kasko teminatlarının geçerli olduğu Ray Sigorta Hızlı Onarım Merkezi (HOM) ve anlaşmalı özel servis kullanımına özel aracınızın uğrayabileceği risklere karşı uygun fiyatlarla aracınızı tek bir poliçede güvence altına alabileceğiniz sigorta kasko sigortasıdır.

Ray Ekonomik Kasko, hesaplı primler ve geniş teminatlar ile özel hizmetleri tek bir poliçede buluşturarak kapsamlı bir çözüm sunar

 1. Ray Ekonomik Kaskodan Kimler Yaralanabilir?

  Ray Ekonomik Kasko ürünü, otomobil ve kamyonet kullanım tarzları için geçerlidir.

 2. Neden Ray Ekonomik Kasko?

  Ray Ekonomik Kasko uygun fiyat seçenekleri ile geniş kasko poliçenizin sağladığı kapsamlı güvencelere ilaveten Ray Sigortanın yaygın servis ağındaki Ray Sigorta Hızlı Onarım Merkezi (HOM) ve Ray Sigorta Anlaşmalı Özel Servislerde ayrıcalıklı hizmet alabilirsiniz.

 3. Hasar Durumunda Ne yapmalıyım?

  Hasar durumunda içiniz rahat olsun. Aracınız Ray Sigorta Hızlı Onarım Merkezi (HOM) ve anlaşmalı özel servislerde orijinal parça avantajıyla ücretsiz olarak aracınızın onarımı gerçekleştirilir.

 4. Ray Sigorta Hızlı Onarım Merkezi Avantajları Nelerdir?

  Orijinal yedek parça kullanılır.
  Bir yıl yedek parça ve işçilik garantisi verilir.
  20.000 TL’ye kadar hasarlarda eksper tayini gerçekleşmeden onarım süreci başlatılır.
  Vale hizmeti talep edilmesi halinde, il sınırları içinde olmak kaydıyla, hasarlı aracın HOM servisleri tarafından alınması ve onarım sonrası teslimatı sağlanır.
  Poliçe süresince bir adetle sınırlı olmak kaydıyla, hasarsızlık indirimini etkileyecek bir hasarın Hızlı Onarım Merkezlerinde onarılması durumunda, araç hasarsız olarak değerlendirilir ve indirim hakkı bir üst kademeye yükseltilerek devam eder

 1. 1 Yıl yedek parça ve işçilik garantisi
 2. Geniş Poliçe Kapsamı
 3. Uygun Fiyat
 4. Vale Hizmeti ve daha bir çok teminat

Ray Sigorta Ekonomik Kasko ile 20 bin liraya kadar olan hasarlarda eksper tayini olmadan onarım yapılırken , vale hizmeti talep edilmesi durumunda il sınırları içinde olmak şartıyla hasarlı araç HOM servisleri tarafından alınır ve onarım tamamlandıktan sonra müşterimize teslim ediliyor.