Seyahat Sigortası<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">1</span> min read</span>

Seyahat Sigortası1 min read

Seyahat Sigortanız olmadan Seyahate çıkmayın. Seyahat Sigortası Yurtdışında başınıza gelebilecek olumsuzluklardan sizi korur.

30,000 Eur Teminatlı Seyahat Sigortanızı almak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Bangkok


Dünya Tayland başkentini Bangkok olarak biliyor, ancak yerliler şehirlerine Krungthep veya ‘Melekler Şehri’ diyorlar. 169 karakter uzunluğundaki tam ad, bir yerin en uzun adı için Guinness Rekorlar Kitabı’nda listelenmiştir. Kendinize gerçekten meydan okumak istiyorsanız, duraklamadan tam adı söylemeyi deneyin: Krungthepmahanakhon Amonrattanakosin Mahinthara Yutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udom Ratchaniwet Mahasathan Amonphiman Awatansathit Sakkathattiya Witsanukamprasit. Kabaca, bu şu anlama gelir: Meleklerin şehri, ölümsüzlerin büyük şehri, dokuz mücevherden oluşan muhteşem şehir, kralın koltuğu, kraliyet sarayları kenti, enkarne olan tanrıların evi, Vishnakarman’ın İndra’nın emrinde dikildi.

Seyahat ettiğiniz şehir hakkında bazı ilginç, ilginç gerçekleri bilmek her zaman eğlencelidir – yer hakkındaki bilginizi zenginleştirir ve hatta yerel kültür hakkında değerli bir fikir verebilir. Ayrıca, konuşma başlangıçları veya sadece yüzünüze bir gülümseme getirmek için mükemmeldir. Ve Bangkok gibi canlı, canlı bir şehirde ilginizi çekecek birçok ilginç gerçek var

Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız