Sigorta Hakkında Merak Edilen Sorulara Cevaplar. Google Üzerinden Sorulan Sigorta Sorularınıza Cevap Arıyoruz.

En Uygun Trafik Sigortası

Trafik sigortası zorunlu bir sigorta ürünüdür ve karayolunda meydana gelen ve sizin kusurlu olduğunuz durumlarda , 3. şahıslara verebileceğiniz zararları tazmin eden Mali Sorumluluk Sigortasıdır.
Trafik sigortası fiyatları sigorta şirketlerine göre farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle çalıştığımız 28 sigorta şirketinden teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tmt Kasko

Tmt Kasko Tmt Sigorta tarafından araç bedeline göre fiyatlandırılan bir kasko ürünüdür. Tmt Eko Genişletilmiş Kasko Sigortası ile 200.000 TL ye kadar olan aracınız için (Otomobil ve Kamyonet Kullanım Tarzı İçin) uygun fiyatlı kasko teklifi alabilirsiniz. Geniş Anlaşmalı Servis ağı ile hizmet veren TMT Sigorta Kasko için bize ulaşın.

Motosiklet Kasko

Motosiklet Kasko ile motosiklet sahipleri yollarda yalnız kalmayacak. Motorunuzun başına gelebilecek tüm risklere karşı motosiklet kasko ile koruma altındasınız. En İyi teminat ve fiyatlar için bizi ararayın.

Ray Sigorta

60 yıldır ülkemizde sigortacılık faaliyetlerine devam eden Ray Sigorta tüm sigorta branşlarında poliçeler üretiyor. Ülkemizin güzide sigorta şirketlerinden Ray Sigorta geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerimizin hizmetinde

Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası

He mesleğin kendine göre taşıdığı mesleki riskler ve bu mesleğin yerine getirilmesi için yerine getirilmesi gereken sorumluluklar vardır. Avukatlar da bu sorumluluk diğer mesleklere göre daha fazladır.Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası size, mesleğiniz yaparken artı güç verir. Detaylar için yazımızı buradan okuyabilirsiniz

Ucuz Trafik Sigortası

Trafik sigortası zorunlu bir sigorta ürünüdür ve teminatları tüm sigorta şirketlerinde aynıdır. Ancak fiyatları sigorta şirketlerine göre değişiklikler gösterebilir. Ucuz trafik sigortası teklifi almak için bize ulaşın.

Quick Sigorta

Quick sigortanın geniş asistan hizmetleriyle mükemmelleştirdiği trafik ve kasko sigortası için teklif alabilirsiniz.

Deprem sigortası nerede yapılır

Deprem sigortası DASK zorunlu bir sigortadır ve evinizi depremde olaşabilecek zararlara karşı korur. Deprem sigortasının fiyatı evinizin metrekaresi, bina yapım yılı ve kat sayısı ve evin bulunduğu bölgenin deprem riskine göre değişiklik gösterir. Deprem sigortasının fiyatı sigorta şirketlerine göre değişmez. Deprem sigortanız için bize ulaşabilirsiniz.

En iyi sağlık sigortası

Allianz ve Anadolu sigorta, Doğa,Türkiye Sigorta,Sompo,Nippon,Ray Sigorta,Mapfre Sigorta

En uygun zorunlu trafik sigortası

Trafik sigortası zorunlu bir sigorta ürünüdür ve teminatları tüm sigorta şirketlerinde aynıdır. Ancak fiyatları sigorta şirketlerine göre değişiklikler gösterebilir. Ucuz trafik sigortası teklifi almak için bize ulaşın.

Sigorta teklifi al

Sigortası teklifi almak için bize ulaşın. Size sadece sigorta teklifi vermiyoruz ne satın aldığınızı detaylı bir biçimde anlatıyoruz. Amacımız poliçe satmaktan öte size doğru poliçeyi verebilmek. Hasar anında hem siz hemde biz sıkıntıya düşmemeliyiz. Amacımız müşterimiz için en mükemmelini en iyi teminatlarla en iyi prime sunmak.

Seyahat sağlık sigortası nedir

Seyahat sağlık sigortası nedir sorusunun detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaş sınırı

Genel olarak 60 yaş olsa da 85 yaşına kadar Tamamlayıcı sağlık sigortası onaylayan sigorta şirketleri vardır.

Quick sigorta anlaşmalı servisler

Quick sigorta anlaşmalı servisler
Quick sigorta anlaşmalı sağlık kurumları

Ucuz Kasko

Ucuz kasko alacağım derken, kasko teminatlarından ödün vermemelisiniz. Bu nedenle kasko poliçesi alırken teminatlar iyi değerlendirilmeli ve sonuç olarak satınalma kararı verilmeli. Hasar anında,kasko poliçenizdeki eksik bir teminat, size çok ağır yükler getirebilir. Bu nedenle acentenizin tavsiyelerine mutlaka uymanızı tavsiye ediyoruz ve size 28 sigorta şirketinden en iyi poliçeyi sunuyoruz.

Ful Kasko

Hepimizin Ful Kasko olarak adlandırdığımız kasko poliçemiz gerçekten ful mu. Eğer poliçenizde Sınırsız İmm teminatı yoksa, kasko poliçeniz kesinlikle ful değildir.
Sınırsız İmm nedir. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mini kasko nedir

Mini kasko da çarpma/çarpışma teminatı yoktur. Mini kasko aracınızı yangın ve hırsılık risklerine karşı koruma altına alır. Bir diğer adı dar kapsamlı kaskodur.

Cep telefonu sigortası

Sizlere HDİ Sigorta ile hazırladığımız cep telefonu sigortasını sunuyoruz. Detaylar burada

Hayvan hayat sigortası

Hayvancılıkla uğraşan girişimcilerin vazgeçilmez sigortası. Hemde devlet destekli. Detaylar burada

sigorta-sirketleri-1

Atlas sigorta karavan kasko

Eğer sizde, topluluklardan uzak, karavan ile tatil yapmayı seviyorsanız , Atlas karavan kasko sigortası ile karavanızı koruma altına alabilirsiniz.
Karavanan ile tatil yaparken, hem doğa ile başbaşa kalmak,hemde evimizin konforunu tatile taşımak asıl amacımız. Birazda sessiz ve sakin bir ortamda yalnız kalabilmek.
Her zaman ve her yerde olduğu gibi , bütün bu isteklere rağmen maalesef çeşitli riskler de bizimle beraber seyahat ediyor ve bizimle birlikteler.
Bu riskler nedeni ile tatilimiz yarıda kalabilir ve çıktığımız tatil bir kabusa dönüşebilir.
Atlas Karavan Kasko detaylı bilgi için tıklayınız