Sigorta Teklifi Almak

Sigorta Teklifi Almak

Teknolojinin de hızlı bir şekilde ilerlemesi sonucu, tüm ihtiyaçlarımız da olduğu gibi sigorta ihtiyaçlarımıza için de interneti kullanmaya başladık.

Ancak teknoloji ve dolayısı ile internet , bilgi kirliliğini de beraberinde getirmeye başladı.

Sigorta poliçelerini , diğer ürünlerden ayıran en büyük özellik, fiyattan önce, poliçe içeriğinde bulunan teminatlardır.

Örnek olarak ;

Sahibi olduğunuz araç için , aynı sigorta şirketinden farklı kasko prim fiyatı alabilirsiniz. Özellikle bu gibi durumlarda fiyatı etkileyen en önemli fark, poliçede size sunulan teminatların farklı olmasıdır.

Bu sebepledir ki, sigorta teklifi aldığınızda, mutlaka size sunulan sigorta teminatlarını iyi bir şekilde değerlendirmeli ve bizden detaylar hakkında bilgi almalısınız.

Sigorta Teklifi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir sigorta poliçesinde en önemli ve dikkat edilmesi gereken husus poliçe de yer alan teminatlardır. İhtiyacınıza uygun olarak acenteniz tarafından size hazırlanan sigorta teklifinde, mutlaka istediğiniz teminatların olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Bizim buralarda deprem olmaz, yanardağ püskürmez ve fırtına olmaz demeyin. Özellikle araç sigortaların da bu teminatlar da vazgeçilmezdir. Aracınızın ikamet ettiğiniz şehirden başka bir şehirde iken, bu risklerle karşı karşıya kalabilir.

Poliçenizde, sigortalı ile ilgili tüm bilgilerin ve riziko adresinin doğru biçimde girildiğinin kontrolünü yapın.

Teminatların gerçek değerlerinden verildiğinden emin olun ve eksik sigorta ile karşılaşmamak için tüm sigortalar için gerçek değerlerinin girilip girilmediğini kontrol edin.

Sigorta Teklifi Almak için Bize ulaşın

Fenerbahçe Cep Telefonu Sigortası ile cep telefonunuz güvencede olsun

Konut sigortalarında en iyi fiyat ve teminatlar için Anadolu Sigorta Konut Sigortası Nedir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Alın
Tüm Taleplerinizi Bize İletebilirsiniz
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız

TSB