Sincan Sigorta

Sincan Sigorta

Sincan Sigorta 1 İdeal sigorta tüm sigorta ihtiyaçlarınız için tek adres olmayı hedefleyen ve 28 sigorta şirketi ile sizlere hizmet vermeye devam eden 1 İdeal Sigorta olarak, sigorta sektöründe 20. yılımızı kutluyoruz.

yenikent-sigorta-sirkerleri
Sincan Sigorta Şirketleri

Sincan Sigorta Şirketleri

1982 yılında  İstanbul-Bağdat tren yolunun Sincan köyden geçmesi ile birlikte yerleşik hayata geçilen Sincan bölgesinde, Cumhuriyetin kurulması ile birlikte 1935 yılında 28 ev ve 1 caminin ile 305 kişilik bir nüfus bulunuyordu. 1950 li de 1208 e ulaşan nüfus , 1983 yılında ilçe statüsünün verilmesi ile çok büyük bir artışı yakalamış ve 2020 yılı itibari ile 600 bin kişiyi aşan büyük bir ilçe halini almıştır.

Bu büyüme ile birlikte özellikle Ankara Organize Sanayinin Sincan da bulunması ve bir çok sektörden Sincan’a ticari yatırımların artması ile önemli bir ticari merkez haline gelen ilçede , sigorta ürünlerine olan talebin artması ile birlikte , sigorta acenteliği faaliyetleri de bu oranda artmıştır.

1 ideal Sigorta olarak Sincan da güçlü yapımızla 28 sigorta şirketi ile sizlere hem hayat hem de hayat dışı branşlarda hizmet veriyoruz. Acenteliğini yaptığımız Sincan sigorta şirketleri;

 • Sincan Anadolu Sigorta
 • Sincan Allianz Sigorta
 • Sincan Ak Sigorta
 • Sincan Atlas Sigorta
 • Sincan Bereket Sigorta
 • Sincan Demir Hayat Sigorta
 • Sincan Eureko Sigorta
 • Sincan Gulf Sigorta
 • Sincan Groupama Sigorta
 • Sincan Hdi Sigort
 • Sincan Koru Sigorta
 • Sincan Mapfre Sigorta
 • Sincan Neova Sigorta
 • Sincan Quick Sigorta
 • Sincan Orient Sigorta
 • Sincan Ray Sigorta
 • Sincan Şeker Sigorta
 • Sincan Sompo Sigorta
 • Sincan Türk Nippon Sigorta
 • Sincan Tmt Sigorta
 • Sincan Corpus Sigorta
 • Sincan Türkiye Sigorta
 • Sincan Unico Sigorta
 • Sincan Zurich Sigorta

Acenteliğini yaptığımız yukarıdaki firmalar dan bize ulaşarak teklif alarak poliçenizi satın alabilirsiniz.

iletişim
acentemburada iletişim

Sincan Sigorta Telefon Numaralarımız

Sincan Araç Sigortası

Zorunlu trafik sigortası ve Kasko sigortası olarak ikiye ayrılan araç sigortaları için bizden teklif alarak poliçenizi yaptırabilirsiniz. Sincan sigorta şirketleri ile araç sigortalarınız en iyi fiyat ve teminatla.

Zorunlu Trafik Sigortası

Her araç sahibinin yaptırmakla zorunlu olduğu trafik sigortası bir yıl olarak düzenlenmekte ve araç sahibinin , diğer şahıslara ve mallarına verebileceği zararları, limitler dahilinde ödemektedir.

kasko
kasko ve trafik sigortanız en iyi fiyat ve 9 taksit ödeme imkanı ile

Kasko Sigortası

Her ne kadar zorunlu olmasa da, sahip olduğunuz aracınızın başına gelebilecek tüm risklere karşı , aracınızı tam olarak güvenceye alabilirsiniz. Çarpma yangın, hırsızlık gibi ana teminatların yanı sıra, içeriğinde bulundurduğu deprem, sel, terör, su basması, dolu, fırtına, cam kırılması gibi ek teminatlar ile güçlendirilen kasko paket poliçesi ile aracınız yolda kalmaz. Ayrıca ikame araç ve İmm teminatları da kasko poliçenizde. Neova Sigorta Limitsiz İmm Sigortası yazımızı okuyabilirsiniz.

anadolu sigorta
Sincan anadolu sigorta

Sincan Anadolu Sigorta

Acentesi olduğumuz ve Türkiye Sigorta Sektörünün en etkili sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta ile Sincan’dayız. Kasko, Trafik Sigortası, Sağlık Sigortası , Konut ve İş Yeri sigortaları ve daha bir çok sigorta ürünü ile uygun prim ve ödeme koşulları ile poliçenizi alabilirsiniz.

allianz sigorta
Sincan allianz sigorta

Sincan Allianz Sigorta

Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Allianz Sigorta , özellikle sağlık sigortaları konusunda Türkiye’nin öncü firmalarındandır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında sektörün bir numarası olan Allianz , diğer sigorta branşlarında da en çok üretim yapan sigorta şirketidir.

hdi-sigorta
Sincan hdi-sigorta

Sincan HDI Sigorta

Bir Alman Sigorta şirketi olan Hdi Sigorta , 25 yıldır ülkemizde faaliyet göstermekte ve özellikle Kasko ve Trafik Sigortalarında bölgemiz için çok iyi fiyatlar vermektedir. Trafik sigortasında 9 taksit imkanı sağlayan Hdi sigorta Kasko poliçelerinde teminat açısından en iyiler arasında.

turkiyesigorta
Sincan Turkiyesigorta

Sincan Türkiye Sigorta

TC. Devletinin sahibi olduğu Halk Sigorta, Güneş Sigorta ve Ziraat Sigorta 2020 yılında birleşerek Türkiye Sigorta adını aldı. Bu üç güçlü sermayeli sigorta şirketinden tüm sigorta ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

ankara-sigorta
Sincan Ankara Sigorta

Sincan Ankara Sigorta

1936 yılından beridir faaliyet gösteren ve ilk kurulduğunda Celal Bayar’ın yönetimini üstlendiği, günümüzde Türkiye İş Bankası, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Etibank, Adapazarı Türk Ticaret Bankası ve Muvaffak İşmen’in hissedar olduğu ve ülkemizin güçlü sigorta şirketlerinden olan Ankara Sigorta ile hizmet veriyoruz.

Bu firmaların dışında;

neova sigorta
Sincan neova sigorta

Sincan Neova Sigorta

Kuveyt Türk Bankası nın sahibi olduğu Neova Sigorta özellikle trafik sigortası için güçlü bir alternatif. Bunun yanında İhtiyari Mali Mesuliyet ve kasko sigortası ile hayat kurtaran sigorta şirketleri arasında.

doga sigorta
Sincan doğa sigorta

Sincan Doğa Sigorta

Son yıllarda ülkemizin parlayan sigorta şirketleri arasında yer alan Doğa Sigorta, prim rekabetinde ve poliçe rekabetinde acenteliğimizin en çok poliçe ürettiği firmalar arasında.

sompo-sigorta
sompo-sigorta

Sincan Sompo Japan Sigorta

Japon deyince Türk insanının aklına güven gelir. Japonlar sigorta işinde de çok iyiler ve Sompo Sigorta üretim açısından ülkemizin 5. büyük sigorta şirketi olmayı kısa zamanda başardı. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında üst sıralarda yer alan şirket, kasko ve trafik sigortasında da gayet rekabetçi bir firma.

quick sigorta
quick sigorta

Sincan Quick Sigorta

İngilizce de hızlı anlamına gelen Quick kelimesini kendine isim olarak alan firma gerçekten de hem poliçeleşme sürecinde hem de hasar ödemesinde adı gibi hızlı bir sigorta şirketi. Ayrıca Corpus Sigorta ile kardeş sigorta şirketidir. Trafik sigortasında geniş asistans hizmeti ile bu branşta tavsiye edebileceğimiz firmadır. Ayrıca Quick Süper Trafik poliçesi ile, poliçe teminatlarınızı 2 katına çıkarabilirsiniz.

Sincan, Sincan Fatih ve Sincan Yenikent bölgelerinde hizmetinizdeyiz.

ak sigorta
Sincan ak sigorta

Sincan Ak Sigorta

Akbank’ın sahibi olduğu Ak Sigorta her sigorta branşında en güçlü şirketlerde. Bizimde bölge 3. sü olduğumuz Ak sigorta dan tüm poliçelerinizi güvenle karşılayabilirsiniz. Kasko, trafik sigortası, konut ve işyeri sigortası ile sağlık sigortalarınıza en hızlı çözümler Ak Sigortada.

Sincan Sigorta Acentesi

Geniş acentelik ağımız ve güçlü acentelik yapımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. İhtiyacınız olan tüm sigorta ürünlerine 1 İdeal Sigorta ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Gerek fiyatlandırma, gerekse ihtiyacınıza uygun doğru poliçe teminatları ile, hasar anında sizin ve acenteniz olarak bizim sorun yaşamamamız adına en iyi ve uygun primli sigortalar üretiyoruz.

Sincan Doğa Sigorta

Sincan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Yenikent Sigorta Acentesi

Tüm Sigorta Genel şatlarına buradan ulaşabilirsiniz.