Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanya<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">3</span> min read</span>
tss 23 nisan nn hayat

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanya3 min read

23 Nisan’ın 100. yılında geleceğimizin güvencesi

çocuklarımızın hediyesi Bizden!

Değerli Müşterilerimiz

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüzle 23 Nisan kampanyamızı gerçekleştireceğiz.

17 Nisan – 1 Mayıs 2020 tarihleri arasında “Desteğin Bizden” Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran müşterilerimizin çocukları, aynı sigortadan ücretsiz şekilde faydalanabilecektir.

Kampanya Koşulları

• Kampanya NN Hayat ve Emeklilik’te ilk kez sigortalanacak yeni müşteriler için geçerlidir.*

• Kampanya kapsamında 0- 15 (doğum yılı 2005 ve sonrası) yaşındaki çocuklardan prim alınmayacaktır.

• En fazla 3 çocuk kampanya kapsamında ücretsiz sigortalanabilecektir. Diğer çocuklar tarifeye bağlı olarak sigortalanabilecektir.

·

    • 1 çocuğun sigortalanması durumunda, ebeveynlerden birinin sigortalanması yeterli olacaktır.
    • 2 veya 3 çocuğun sigortalanması durumunda, anne ve babanın sigortalanması koşulu aranacaktır.

• Ebeveynin poliçesini iptal etmesi durumunda ise çocuk(ların) poliçesi iptal edilecektir.

• Tüm aile bireyleri sigortalanır ise %10 aile indirimi alınabilir.

Hemen Teklif Alın

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK güvencesine sahip TC vatandaşları ile Türkiye’de oturma iznine sahip kişilerin yararlanabileceği, özel hastanede ödenmesi gereken fark ücretlerini karşılayan ayakta ve yatarak tedavi teminatları bulunan tamamlayıcı bir sağlık sigortasıdır.

Ayakta 10 kez doktor muayenesinin yanı sıra yatarak tedavilerde Anlaşmalı Kurumlarda sınırsız tedavi hizmeti verilir.

Anadolu, Allianz, Sompo,Ray,Doğa,Nippon,Ak, Unico, Mapfre Sigorta dan tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerinizi aşağıdaki formu doldurarak yada bize telefonlarımızdan ulaşarak 9 taksitle yaptırabilirsiniz.

Yatarak Tedavi 

Yatarak Tedavi teminatı, sigorta başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen, tıbben gerekli olan cerrahi yatışlar ve/veya dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, koroner anjiografi giderleri, sünnet ile sigortalının hayati bir tehlikeye neden olabilecek acil sağlık giderleri ve küçük müdahale giderlerinin poliçe özel ve genel şartları çerçevesinde karşılanmasını kapsar. Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri bu teminattan karşılanır. Yatarak tedavi giderleri devam ederken poliçenin bitmesi ve yenilenmemesi durumunda ilgili tüm masraflar poliçe bitiş tarihinden itibaren 10 gün süreyle poliçe özel ve genel şartları doğrultusunda teminat kapsamındadır. Bu teminatın kullanılabilmesi için; sigortalının anlaşmalı kurum kitapçığında yer alan SGK ile anlaşmalı bir özel hastanede, sigorta şirketinin anlaşması olan branşlarda ve SGK ile anlaşmalı bir doktora tedavi olması; ayrıca tedavi talep edilen rahatsızlığın sigorta poliçesi özel şartlarına ve sağlık sigortası genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.

Ayakta Tedavi Ayakta Tedavi teminatı, sigorta başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıklara ilişkin; doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve ileri tanı yöntemleri ile fizik tedavi teminatlarından oluşur. Bu teminatın kullanılabilmesi için; sigortalının anlaşmalı kurum kitapçığında yer alan SGK ile anlaşmalı bir özel hastanede, sigorta şirketinin anlaşması olan branşlarda ve SGK ile anlaşmalı bir doktora tedavi olması; ayrıca tedavi talep edilen rahatsızlığın sigorta poliçesi özel şartlarına ve sağlık sigortası genel şartlarına uygun olması gerekmektedir. Anlaşmalı Kurum bulunmayan illerde Ayakta Tedavi 1.500TL limit dahilinde ve  işlem başına maksimum 1,5 SUT olarak ödenir.

Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız