Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında %25 e Varan İndirimler<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">4</span> min read</span>
tamamlayıcı sağlık sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında %25 e Varan İndirimler4 min read

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında %25 e Varan İndirimler ve Ömürboyu Yenileme Garantisi


Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

anadolu sigorta

Anadolu Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık alanındaki ürünü sayesinde SGK ile anlaşmalı özel hastane seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Sağlık branşında en yüksek talep gören sigortalardan biri olan bu ürün, sigortalılar için birçok avantaj sağlıyor.


Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

Anadolu Sigorta tarafından hazırlanan tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü geniş kapsamlı teminatlar içermektedir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında bulunan teminatları size göndereceğimiz teklifimiz ile inceleyerek sağlık ihtiyacınıza özel poliçenizi kolayca oluşturabilir ve Anadolu Sigorta’nın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Anadolu Sigorta Yatarak Tedavi Teminatı Nedir?

tamamlayısı sağlık sigortası

SGK geri ödeme koşullarını içeren cerrahi ve ayakta tedaviler ile yatarak tedavi kapsamında yer almaktadır.

Anadolu Sigorta Ayakta Tedavi Teminatı

Poliçede yılda 9 defa ile sınırlı olan ayakta tedavi teminatı, doktor muayenesi başta olmak üzere tanı giderleri ve fizik tedavi hizmetlerinden oluşur
Fizik tedavi limiti yılda 30 seans ile sınırlıdır.


Anadolu Sigorta Doğum Teminatı

tüp bebek

Anadolu Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık ürününde doğum teminatı için herhangi bir bekleme süresi uygulanmaz. Doğum ve doğuma ilişkin masraflar, yılda bir defa olmak üzere poliçeden karşılanmaktadır.
Doğum teminatı, yalnızca ek teminat kapsamında poliçeye dahil edilir. Hamileliğin poliçe başlangıç tarihinden sonra olması gerekir.


Anadolu Sigorta Tüp Bebek Teminatı Nedir?

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Tüp bebek teminatı, özel anlaşma yapılmış sağlık kuruluşlarında bir yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir. Yalnızca isteğe bağlı olarak ek prim ödenerek poliçeye dahil edilebilir.
Anlaşmalı olmayan sağlık kurumlarında uygulanan tüp bebek tedavileri, poliçe kapsamı dışındadır.


Anadolu Sigorta Ambulans Teminatı Nedir?

Yalnızca acil vaka olarak değerlendirilebilecek durumlar için geçerli olmak üzere ambulans teminatı da poliçe kapsamında yer almaktadır.
Poliçe kapsamında olan sigortalılar İstanbul’daki alarm merkezini arayarak 7 gün 24 saat boyunca bu hizmetten yararlanabilirler.


Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Bekleme Süresi Nedir?

Sağlık branşında yer alan diğer ürünlerde de olduğu üzere Anadolu Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası ürününde de acil vakalar, ameliyat giderleri ve Malign (kötü huylu) tümörler için 3 aylık bekleme süresi vardır.


Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir?

Bu ürün kapsamında ömür boyu yenileme garantisine sahip olabilmek için, poliçenin herhangi bir kesintiye uğramaksızın 4 yıl boyunca devam etmesi gerekmektedir.
Sigortalı, poliçede geçirdikleri 4 yılın sonunda hasar/prim oranları dikkate alınarak ömür boyu yenileme garantisine sahip olabilirler.


Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlandırma için verilebilecek bir tutar aralığı bulunmuyor. Geniş bir bant aralığına sahip olan fiyatlar için belli faktörler yer alıyor. Bu faktörler, katılımcıların;
Yaşı
Cinsiyeti
İkamet edilen il ve ilçesi
Önceden geçirilmiş rahatsızlıkları
Kalıtsal hastalıkları
Şeklinde fiyatlandırmanın oluşmasında etkili oluyor.
Buna ek olarak; anlaşmalı sağlık kurumlarının düzeyi (A tipi, B tipi vb.) ve hastane ağının yanı sıra poliçeye dâhil edilen ek teminatlar da, ödenecek primin oluşmasında etkili olan diğer değişkenler olarak sıralanabilir.


Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Anadolu Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası avantajlarını kullanarak düşük primlerle yüksek standartlardaki sağlık hizmetlerinden yararlanmak için başvuru yapmak istiyorsanız “acentemburada.com” bu aşamada yanınızda!
Anadolu Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortası başvuru formunu doldurmanız durumunda acentemburada.com ekibi sizlere en kısa süre de dönüş sağlar ve en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatını size iletir.

Tamalayıcı Sağlık Sigortası Zorunlu mu?

Zorunlu bir sigorta olmamasına karşın sunduğu avantajlarıyla her bireyin sahip olması gereken bir sigorta ürünüdür. Ne zaman ne olacağı belli olmaz . 2020 yılında , beklenmedik bir anda ortaya çıkan korona diğer adı ile Covid-19 hepimizin hayatına olumsuz olarak etkiledi. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile korona virüs teminatını da alabilme imkanınız vardır.