Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende Seyahat Sigortası<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">4</span> min read</span>
ucusum-guvende-sigortasi

Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende Seyahat Sigortası4 min read

Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende seyahat sigortası ile ,uçuşunuz gecikme yada iptale karşı tam koruma altında.

Uçuşum güvende sigortası nedir?

Gerek özel seyahatlerimizde, gerekse iş seyahatlerimizde hava yollarını kullanmaz artık vazgeçilmez bir seçenek. Varış noktamıza bir an önce ulaşmak hepimizin hedefi. Özellikle iş seyahatlerimizde o saatte olmamız gereken yerde olmak hayati önem taşımakta.

Ancak bazı sebeplerden dolayı seyahatlerimizde istemediğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz.

Anadolu sigorta uçuşum güvende sigortası ile, yurtiçi uçuşlarda ve kalkış/varış yeri Türkiye olana tarifeli uçuşlarda 20 dk yı aşan rötar veya uçak biletinin uçuş günü yada 1 gün öncesinden iptal olması durumlarında sigortalıya 500 TL tazminat ödeyen sigorta ürünüdür.

ucusum-guvende-sigortasi
Uçuşum güvende sigortası

Uçuşum güvende sigortası ile, uçuşun poliçede yazılı süreler içinde her ne sebeple olursa olsun gecikmesini veya iptal olmasını takiben tazminat ödemesi,sigortalıdan hiçbir belge talep etmeden, herhangi bir zarara/kayba uğrayıp uğramadığına bakmadan ve başka herhangi bir koşula bağlı olmadan; anında otomatik olarak sigortalının hesabına aktarılıyor.Uçuşum güvende sigortası ile seyahatiniz koruma altında.

Poliçe Primi Ne kadar?

Anadolu sigorta uçuşum güvende seyahat sigortasının primi sadece 24,90 TL dir

Poliçeyi Nasıl Yaptırabilirim?

Aşağıda bulunan iletişim formu,telefon yada email adresimizden bize ulaşarak TC kimlik numaranız ile IBAN numaranız,uçuş tarihi,numarası ve uçak kalkış yeri ve varış yerini bildirmeniz yeterlidir.

Poliçemi Nasıl Teslim Alabilirim?

Onayınıza istinaden poliçeniz hazırlanıp email adresinize ve whatsapp/mesenger uygulamanıza gönderilir.

Aktarmalı Uçuşlarım Ne Olacak?

Her bir aktarma için ayrı poliçe düzenlenmelidir.

Poliçemi Ne Zaman Yaptırabilirim?

Uçuş gününden maksimum 45 gün önce, uçuşa minimum 2 gün kala sigorta poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Uçuş İptali Ne Demektir?

Uçuş iptali önceden planlanmış olan bir uçuşun bilet satın almış sigortalı yolcudan kaynaklanmamış bir nedenle gerçekleştirilmemesi olarak kabul edilir. Teminat sadece uçuşun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce ya da uçuş gününde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi halinde geçerli olur.

Tazminat Ödemesi Ne Kadar?

Anadolu sigorta uçuşum güvende seyahat sigortasının tazminat ödemesi 500 TL dir.

Bu sigorta poliçesinde uçuşun poliçede yazılı süreler içinde her ne sebeple olursa olsun gecikmesini veya iptal olmasını takiben tazminat ödemesini sigortalıdan hiçbir belge talep etmeden, herhangi bir zarara/kayba uğrayıp uğramadığına bakmadan ve başka herhangi bir koşula bağlı olmadan anında otomatik olarak sigortalının Banka hesabına aktarılmaktadır.

uçuşum güvende sigortası

Uçuş Gecikmesi, tarifeli kalkış saatinde çeşitli nedenlerle yapılamayan uçuşun belirlenmiş kalkış saatinden itibaren çeşitli nedenler ile 24 saatlik süre içerisinde aynı uçak ile yapılabilmesi durumu olarak kabul edilmektedir. Uçuş iptali ise, önceden planlanmış olan bir uçuşun, bilet satın almış sigortalı olan yolcudan kaynaklanmamış bir sebeple gerçekleştirilmemesi olarak kabul edilmektedir. Uçuş iptali teminatı sadece uçuşun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce ya da uçuş gününde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi halinde geçerli olmaktadır.

Buradan veya aşağıdaki iletişim formunu kullanarak, canlı destek hattımızdan veya

0553 465 1 800
0312 277 24 37
0312 911 35 95 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.