Yenikentli hemşerilerimze en yakın sigorta acentesi olarak acenteliğini yaptığımız tüm sigorta şirketlerinden sizler için en iyi prim ve en iyi teminatları buluyor ve poliçenizi onaylıyoruz.

Yenikent Sigorta Acentesi

Yenikent Sigorta ile 28 Sigorta şirketinden en iyi sigorta fiyatları için bize ulaşın. Yenikent sigorta acentesi olarak müşterilerimiz için en iyi poliçeyi araştırıyoruz.

Yenikent Sigorta Acentesi Olarak Hangi İşlemleri Yapıyoruz?

Kasko Sigortası

Kısaca aracınızın başına gelebilecek tüm risklere karşı aracınızı koruma altına alan sigorta poliçesidir.

Ayrıca Trafik Sigortasının teminatının yetmediği durumlarda kasko poliçeniz devreye girer ve 3. şahıslara verebileceğiniz zararları teminat limitleri dahilinde güvenceye alır.

Trafik Sigorta Poliçesi

Trafik Sigorta Poliçesi, kanunen tüm araç sahiplerinin yaptırmakla zorunlu olduğu sigorta türüdür.

İlk araç alımında yapılması ve her yıl yenilenmesi gereken trafik sigorta poliçesi 3. şahıslara ve mallarına verebileceğiniz zararlara karşı sizi güvenceye alır.

Konut Sigorta Poliçesi

Konutunuzda oluşabilecek hasarlar ve içinde barındırdığı asistans teminatları ile konutunuz tam koruma altında

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tüm SGK lıların hem bireysel olarak hem de ailesi ile birlikte alabileceği tamamlayıcı sağlık sigortası ile Türkiye’nin önde gelen özel hastanelerinde fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Dask Deprem Sigortası

Yine zorunlu bir sigorta olan Dask deprem sigortası bir depremde oluşabilecek zararlardan maddi olarak sizi korur.

Yenikent sigorta da zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası, konut ve tamamlayıcı sağlık sigortası ,işyeri sigortası ve daha bir çok sigorta ürününü size sunuyoruz.

Hemen Sigorta Teklifi Almak İçin

Yenikent Sigorta 16 Yıllık Tecrübe Binlerce Mutlu Sigortalı

Yenikent sigorta 2004 yılından bu yana Sigorta sektöründe faaliyet göstermekte olup, Müşterilerimiz için en uygun fiyat ve en iyi teminatları içeren poliçeler üretmekteyiz. 2018 yılında bu 15 yıllık tecrübemizi 1 İdeal Sigorta ile birleştirerek kurumsallaşmasını tamamlayıp sektörün de gereksinimi olan Türkiye geneli resmi şube olarak devam etmekteyiz.
Kurmuş olduğumuz sigorta şirketinin ikisi Hayat – Emeklilik 26 sı  Elementer olup toplamında 28 yetkili sigorta şirketi ile anlaşma sağlayarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip edip sizlere sunduğu hizmeti daha kaliteli hale getirerek faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Yenikent Sigorta Kaliteli, yenilikçi, öncü ve en çok tercih edilen şirket olmaktır.
Yenikent Sigorta Hizmet, anlayış, müşteri odaklı çalışma ve dünya standardını bulmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Yenikent Sigorta Hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.
Sigortacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, müşteri için en güvenilir ve en uygun şirket olarak bilinmek ve ülkemiz için katma değer yaratmak Yenikent Sigorta da.

Bize Ulaşmak İçin Arayınız

Yenikent Sigorta da hangi Şirketleri ile Çalışıyoruz

Yenikent Sigorta
Ak Sigorta
Allianz Sigorta
Anadolu Sigorta
Ankara Sigorta
Atlas Sigorta
Bereket Sigorta
Demir Hayat
Doğa Sigorta
Eureko Sigorta
Groupama Sigorta
Gulf Sigorta
Güneş Sigorta
Hdi Sigorta
Koru Sigorta
Mapfre Sigorta
Neova Sigorta
Orient Sigorta
Quick Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Sigorta
Sbn Sigorta
Tmt Sigorta
Corpus Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Unico Sigorta
Zurich Sigorta
NN Hayat
Acıbadem Sigorta
Allianz Emeklilik
Anadolu Emeklilik şirketleri ile çalışmaktadır.

sigorta-sirketleri-1
Yenikent Sigorta ile çalıştığımız sigorta şirketleri

ak sigorta allianz sigorta allianz tamalayıcı sağlık Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anadolu sigorta Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara Sigorta atlas sigorta Eureko Sigorta guneş sigorta hamilelik sigortası karavan sigortası kasko kasko fiyatları kasko hesaplama kasko nedir kasko nereden alınır kasko sigortası kasko teklif al kefalet sigortası kefalet sigortası nedir konut sigortası konut sigortası fiyat konut sigortası hesaplama konutsigortası nedir konut sigortası ne kadar Koru Sigorta neova sigorta ray sigorta sağlık sigortası seyahat sigortası seyahat sigortası hesaplama tamamlayıcı sağlık tamamlayıcı sağlık sigortası tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı tamamlayıcı sağlık sigortası nedir tmt kasko Tmt Sigorta trafik sigorta fiyatları 2021 trafik sigorta sorgulama trafik sigortası trafik sigortası hesaplama tss ucuz kasko vize sigortası

28 Sigorta firması ile yenikentteyiz

Trafik.Kasko.Konut,İşyeri,Tamalayıcı Sağlık,Deprem Sigortası ve Daha Bir Çok Sigorta Ürünü ile Yenikent te hizmetinizdeyiz. 0(553) 465 1 800 – 0(312) 277 24 37