Yeşil Kart (Green Card) Sigortası Nedir?<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">1</span> min read</span>
Yeşil Kart Sigortası

Yeşil Kart (Green Card) Sigortası Nedir?1 min read

Yeşil kart sigortası ile Türkiye sınırları içerisinde aracınızla kazaya neden olmanız durumunda diğer şahıslara verilen maddi ve bedeni zararlar teminat altına alınmaktadır. Yeşil kart poliçesi ile ise yurt dışında aracınızla kazaya neden olmanız durumunda 3.şahıslara verilen maddi ve bedeni zararlar teminat altına alınmaktadır.

Neden Yeşil Kart Sigortası Yaptırılmalıdır?

Yeşil Kart, Sisteme üye 47 ülkede geçerli olup, trafik sigortasının ekidir Yeşil Kart poliçesi, kazanın meydana geldiği ülkede yürürlükte olan trafik sigortası kapsam ve limitleri çerçevesinde teminat vermektedir. Yeşil kart sigortası online teklif almak için buraya tıklayınız

Yeşil Kart sigortası zorunlu bir poliçedir.Sistemine üye bir ülkeye araçla seyahat edilebilmesi için öncelikle bu poliçenin düzenlenmelidir.

Yeşil Kart Sistemine üye ülkelerin tamamı için tıklayınız.

Anadolu Sigorta farkıyla, aracınızla yurt dışı seyahatiniz esnasında trafik kazası ya da arıza durumunda aracınızın çekilmesi veya vinç ile kurtarılması teminat kapsamındadır. Aynı gün tamir edilememesi halinde, aracınızın onarımı süresince konaklama, evinize geri dönüş veya seyahatinizin devamı için oluşabilecek yol masraflarınız da teminat altına alınmaktadır. Yeşilkart sigortasında Otomobil ve motosiklet grubu araçlara ait poliçelere ek prim ile asistans hizmetler eklenebilmektedir. Yeşilkart sigortası yaptırmak ve daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

 Araç için yeşil sigorta ücretilerine – fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz

Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız
Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız