kasko ve zorunlu trafik sigortası

Zorunlu trafik sigortası, trafikte meydana gelen kaza risklerine karşı koruma sağlayan ve 3. kişilerin kaza durumundan kaynaklı masraflarını gideren bir araç sigortasıdır.
Zorunlu trafik sigortası teminatları, poliçe kapsamında belirlenen limitler dahilinde hazırlanmaktadır. Sigorta poliçesi başlatmadan önce hazırlık aşamasında, sigorta uzmanları ile birlikte çalışarak, poliçeden alınacak verim arttırılabilir.
Sigorta şirketleri trafik sigortası poliçesini hazırlarken bazı kriterleri göz önünde bulundurarak, teminat ve fiyatları belirlerler. Dikkate alınan kriterler arasında aracın yaşı, markası ve modeli yer almaktadır. Bu noktalar dahil edilerek yapılan işlemler sonrasında, prim tutarları hesaplanır ve poliçe fiyatları, bu sayede belirlenir.
Zorunlu sigorta ürünlerinden biri olan bu ürün, kanunlar çerçevesinde, trafiğe çıkacak her araç için yaptırılmalıdır. Bu kurala uymayan araçlar için farklı oranlarda ve şekillerde cezai işlemler uygulanmaktadır.

 

Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası ile hem maddi hem de manevi zararların önüne geçer, hayatınızın normal akışına devam edersiniz.

Zorunlu trafik sigortası sizi kayıplarınızdan korur.

Zorunlu Trafik Sigortası Hesaplama

Zorunlu trafik sigortası fiyatları araç sahibinin hasarsızlık indirimi yada sürprimi (zam) ile, poliçenin vadesinde yapılıp yapılmadığına göre değişkenlik arzeder.

Detaylı bilgi için bize ulaşın

20200412 234242 e1586860005896

    Hemen Teklif Almak İçin

    Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız
    Araç Sigortası İçin Mutlaka Yazınız